Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a legjobb barátom hanyagol egy csaj miatt?

Figyelt kérdés
Már 13 éve barátok vagyunk, pár éve legjobb barátok. Mindig elsők vagyunk egymásnak,de egy éve,mikor bemutattam egy csajnak,a sulimban,és összejöttek, egy idő után elkezdett elhanyagolni,aztán szakítottak(mert összevesztünk a csajjal,rosszat akart nekem) Nem rég újra összejöttek,azóta sokkal rsszabb a helyzet. Ő nem tudja,mennyire rohadt belülről az a nőszemély. Pedig sírok,még engem beszél ki. Meg kéne mondanom neki,milyen? Félek,mindenhogy veszélyeztetem a barátságunkat. Már hajszálakon csüng.

2018. máj. 7. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

1. Törődj bele, hogy ez normális: ha a barátod összejött valakivel, akkor ő lesz neki az első, nem te. Csak az infantilis férfiaknak a haverok a legfontosabbak mindig.


2. Ha gané a csaj, akkor nincs más hátra, mint reménykedni a végleges szakításban. Kerüld el. Úgysem tudod meggyőzni a haverod, hogy a csaj Ga úr felesége (Gané).

2018. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Igaza van az elsőnek, törődj bele, hogy már nem te leszel az első, ellenkező esetben, valahogy te is így tennél.


Próbáld lekötni magad valamivel, beleszólni meg ne szólj bele, mert akkor úgy tűnne, mintha te lennél a rossz és lehet, hogy vége lenne.


Inkább várj és addig keress valami elfoglaltságot.

2018. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van elfoglaltságom,nem ez a bajom. Csak ő elvből jobbat érdemel. Meg azért én sose hanyagoltam kapcsolat miatt. (Neki eddig nem nagyon volt) szoval azért fáj,igen,hogy lecserel
2018. máj. 8. 01:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a kulcsszó.


Egyébként te nem érzel semmit iránta?

De hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem természetes, hogy a barátok kicsit a háttérbe szorulnak, és több időt fordít a kapcsolatra.

Attól függetlenül, hogy milyen a lány... Szerintem ne szólj neki milyen, mert még a végén te jössz ki rosszul. Inkább várd meg amíg rájön maga.

2018. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem is várd hogy szakítsanak és ne szólj bele, de ha nagyon eleged van a csajból akkor kamu profilokkal trollkodd szét a szociális média oldalait, aztán talán nem derül ki hogy te voltál.
2018. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!