Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet abból bármi komolyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból bármi komolyabb is, hogy egy lánnyal sokat beszélgetek és nudekat is küldött? Nem érzem, hogy bármi is lenne köztünk, ő 3 évvel idősebb nálam. Mostanában nem is beszélünk komolyabb dolgokról, már kezd kihalni.

Figyelt kérdés
Ha nem érez semmit, akkor miért küldött nudekat, és már miért nem mutat nagy érdeklődést?

2018. máj. 7. 22:23
 1/7 anonim válasza:
34%
Privátban küldj már róla egy-két nude-ot
2018. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hiába írtok PM-eket is, úgyse küldök senkinek semmit.
2018. máj. 7. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Önbizalomhiányos, és rajongókat gyűjt, akik az ő képére recskáznak.
2018. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy ilyen fajta “kapcsolatból” bármi komolyabb lenne, de én is tévedhetek. Szerintem nyíltan kérdezz rá, hogy mit szeretne, ne játszatok egymással/egymás érzelmeivel.
2018. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem csak fel akarta izgatni.
2018. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet hogy azt hiszi hogy tetszik neked és ezért ezen szórakozik
2018. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nude-ot, jézusom... megérettünk a pusztulásra!
2020. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!