Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem merek hozzászólni! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek hozzászólni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki nagyon tetszik ami elég durva mert 15 éves én meg csak 12!:(Szóval 8.os lenne de a régi sulijába is bukott és nálunk is szval most 6.os én meg 5.es .Igaziból ha valakiszerelmesbelé kacsingat rá meg minden.Azt mondta szerelmes belém ami azért fura mert a volt barátom a legjobb barátja.De ha köszön nekem vagy látom lefagyok és kb annyit bírok mondani h krumpli..De még közösségi oladlon se merek rá írni! Mit csináljak?? Csak értelmes válaszokat légyszi!Olyat pl ne h nem kell járnod 12 évesen egy 15 évessel vagy h a 12 évesen a homokozóban kéne ülnöm!Csak értelmeseket légyszi!12/l

2018. máj. 11. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd azt, hogy krumpli. Ebből is kialakulhat egy tartalmas beszélgetés, ha ő rávágja hogy "rizsa". Ki is főzhettek együtt valamit!
2018. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerű, ne szólj hozzá.
2018. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, beszélgessetek, próbálkozz nála, és ha nem mered, akkor merd. Ha félénk vagy, meg elpirulsz szerintem az aranyos, 16/F És ha kell valami segítség még, írj privátot. Amint időm lessz, válaszolok.
2018. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát
2018. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!