Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam neki hogy szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy szeretem vagy ne? A többi lent.

Figyelt kérdés

Szakács tanuló vagyok és hát van egy szakács akit szeretek nagyon, és nem csak barátként. Ő egy egyedülálló 40-es férfi, elég jó a kapcsolatunk, de az a gond hogy az apám és ő jóban vannak, szóval lehet hogy csak ezért kedves velem. Én nem tudom, hogy el e mondjanm neki hogy mit érzek iránta, szerintetek?

19/L vagyok.


2018. máj. 12. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

" de az a gond hogy az apám és ő jóban vannak,"

Nem ez a gond,hanem az,hogy több,mint 2x annyi idős mint te. Remélem tudod, ő egy kislánytól max szexet akarhat, ugyanis korodnál,tapasztalatlanságodnál, személeltbeli különbségetek ,eltérő igények és korodból fakadó egzisztencia hiányodból eredően az ég világon semmit nem tudna veled kezdeni egy párkapcsolatban. Arra majd találni fog egy 30 -as nőt, az ágyába meg téged, aki felkínálja magát.

2018. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem feltétlenül biztos. Mivel nővérem és a párja között 25 év van. És boldogan élnek együtt már vagy 8 éve a két kisgyerekükkel.
2018. máj. 12. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül sem normális ez a korkülönbség. A nővéred talált egy ritka kivételt, bár szerintem ő sem a két szép szemével keltette fel a másik figyelmét.
2018. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!