Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Utál a barátnőm anyja, már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utál a barátnőm anyja, már idegbajt kapok tőle, megkeseríti az egész kapcsolatunk, tanács?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 7 hónapja vagyunk eggyütt, de az anyja mindig is utált már mikor megismerkedtünk a lánnyal akkor is, bármibe kell segítek, volt hogy én voltam náluk kerítést drótózni meg javítgatni hogy ne barátnőmnek vagy az anyjának kelljen szenvednie mivel más nincs aki megcsinálja, bármivel is próbáltam rendes, szimpatikus lenni neki nem bír elviselni még a közelben sem kötekedés nélkül, ahol csak lehet keresztbe tesz, ami eléggé baj mert nálam nem tudunk nagyon találkozni a lánnyal családi okok miatt, aztán múlthéten kettesben voltunk és már elegem lett és rákérdeztem mibaja velem, és hozzám vágta hogy "Nem vagyok elég jó" ez eléggé megütött mert van benne valamennyi igazság, szakközépiskolába járok és gépésznek tanulok, nem tervezek tovább menni középiskolánál míg barátnőm egyetemre akar menni, állatorvosnak tanulni, én meg csak egy "koszos munkás" leszek ahogy drága anyuka fogalmazott...
2018. máj. 16. 21:31
 1/6 A kérdező kommentje:
17/F
2018. máj. 16. 21:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 7 hónap után ezt érzed minek is kellene folytatni? Szerinted jobb lesz? Később több ésszel állj neki hagyj időt magadnak
2018. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát emiatt ne szakítsatok, mert a lány rendes, apja is gondolom, hogy ha segítettél neki meg ilyenek, anyjával meg addig nem tudsz mit kezdeni, míg ott él, és csak ott tudtok együtt lenni. Felnőttként könnyebb lesz, csak az anyja marad a múlt századbeli gondolkodással, hogy a lánynak csak gazdagabb pasija lehet, félti a nyamvadt életét, hogy nem lesz pénz drága magán kórházra, ahol ápolhatják őt. Nem tudom, hogy így van-e de elképzelhető :D
2018. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kaposvári vagy?
2018. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na na aljon meg a menet. Te nem koszos munkas leszel ha nem egy tiszteseges munkas ember ! Mert o allat orvos szeretne lenni attol meg ti ossze tartozhattok.. tudod hany olyan no van akinek diplomaja van es villlany szerelo meg asztalas es sok mas fajta szakmunkas kepzetsege van .. tehat az anyjara te tegyel magasan ! A lanynak ciki vagy ? O megveti azt aminek tanulsz?
2018. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulj tovább. Légy gépészmérnök. Amikor a lánya állatorvos lesz, akkor hagyd ott az anyja miatt! Egyébként az állatorvos az egyik legutálatosabb emberfajta! Csak a lehúzásról szól a "szakma"!
2021. szept. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!