Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kapcsolatom egy lánnyal.

Jelenleg Én 17, Ő 16 éves. Nagyon szeretTÜK egymást, de ez mostanra végetért. Jöhet a női duma, hogy: ,,Hülye pasik, megint csak kihasználnak minket". Ennél sokkal összetettebb dologról van itt szó.

Szeretem a barátnőm és iszonyúan féltékeny vagyok minden fiú barátjára(döntő többségében sokkal több fiú ,,barátja" van neki, mint lány).

Oda jutottam, hogy nem kapok elég figyelmet és szeretetet. Átbeszéltük rendesen, hogy nekem nem jó, de nem lett sok dolog változtatva rajta sajnos. Kölönböző dolgok zavarnak, de piszkosul, mint pl.: pusziból térnék át csókra és konkrétan elfordítja a fejét, hogy ne tudjak neki adni; öleléskor sosem ölel meg rendesen mostmár, hanem csak a kezét tartja az oldalamnál; más fiút képes megmasszírozni//,,kényeztetni"// engem nem; más fiú hajába poénból belemarkol enyémbe nem; paskolja más fiúk fenekét poénból, persze az enyém nem; perverzkedik más fiúkkal, velem már nem igazán, sőt nem; sok tippet ad, hogy mit vegyek neki és miben kellene kisegítenem pénzügyileg; szexuális téren hozzám sem ér

Igen sokmindenkinek az jön le, hogy papucs vagyok, de vannak dolgok amiket nem teszek meg neki.(pl.:személyes egyénre szabott dolgok amiket a szüleinek kéne fizetni, azt nem fizetem és stb.).

Sok törődést kap. Masszírozom, simogatom, ,,babusgatom" és persze ezért nem kapok semmit cserébe. Ráadásul már más fiúval szeret jobban együtt lenni. Folyamatosan piszkálja a barátnőm a fiút és az persze vevő rá.

Barátnőm holton állítja, hogy szeret és szerelmes belém, amit elég erősen kétlek, sőt szerintem a szerelem fogalmát sem ismeri. Mindent megpróbáltam és már sehogy sem jó.

Ráadásul magamra sem jut elég idő már. Kezdek zsírosodni és rosszul tanulni. Tönkretesz, hogy ilyen velem. De nem bírom már.

Érzek még iránta valamit, de átgondoltam, hogy hogyan lenne nekem a legjobb és lehet, hogy ez lenne a legjobb megoldás, főleg a fentiek elolvasása után.

Mit tegyek?



2017. máj. 15. 23:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném azzal, hogy egyszer majdnem elhagyott egy másik pasiért a 4. hónapban, ezután történt, hogy egy pasi udvarolt neki, erre is eléggé vevő volt. Elmondta nekem, hogy a pasi szerelmet vallott neki. Ezután egy találkozóban is benne lett volna, csak miattam nem ment el, mert nem jöttek ki a dolgok(úgy intéztem)
2017. máj. 16. 00:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Hàt ha tényleg enyire kerüli az érintkezést meg az együtléteket akkor többet ne keresd semmi módon azt ha ő nem keres akkor nwn is hiàbyzol neki azt megoldva. Ha keres beszélhetsz vele de ha csak vetetni akar valamit othagyod azt kész.
2017. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a lány nem érdemel semmiféle kapcsolatot.....

Hogy szakíts vele? Elmondod neki MINDEZT, amit leírtál! Mondd el az összes sérelmed.....ezt a kapcsolatot nem lehet javítani.

2017. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mivel alig keresik interneten, ezért neten mindig irkál nekem, de ha másik pasi elkezdi keresni ilyen 20mp után ír vissza.
2017. máj. 16. 00:18
 5/10 A kérdező kommentje:
perc***
2017. máj. 16. 00:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy éretlen ahhoz, hogy egy valakivel legyen, és sokkal jobban élvezi, ha felkelti a fiúk érdeklődését, mint azt, hogy valakivel legyen. Ha ez megnyugtat, a többi srác még sokkal érdektelenebb lenne neki, ha eljutna velük ugyanoda, mint veled. Szerintem ezt mondd meg neki, és szakíts vele. Ne engedd, hogy több időd rámenjen egy ilyen kapcsolatra.
2017. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Itt már nincsen más, mint a szakítás. Te szereted őt, és nem csak mondod, hanem cselekedsz is, ami a fontosabb része. Ő ennek ellenére csak mondja, viszont a tipikus olyan ember, akinél itt meg is áll a fogalom. Ezt most már le se kell bontani, és nem is kell értelmezni, egyszerűen már nem szeret, és lehet hogy soha nem is szeretett, maximum a kezdő löket erejéig.


Senki nem fog feletted ítélkezni, főleg ha ilyenek a körülmények. Zárd le magadban ezt, és szakíts vele. Itt ha az első beszélgetés után nem történt változás, akkor vess neki véget. Ebbe a kapcsolatba már csak te adsz bele, ő meg valszeg a pénz miatt van benne, ami meg rohadt undorító egy dolog.


Dobd ki, és lépj túl rajta. Van neked jobb is odakint, mint ez a kis cafka. Sok sikert 18/f

2017. máj. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Blondie.W ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy vége! Ha már sz.ar, akkor zárd le, nem szabad ilyen szenvedős kapcsolatban maradni.
2017. máj. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annyian leírtàk előttem, nem mondok újat, ha azt mondom, hagyd ott. Ez egy anyagias kapcsolat szerintem a lány részéről, valószinüleg emiatt 'szerelmes' még mindig..

Ne menjen a tanulásod rovására semmiképp. Csak egyszerűen szakíts vele. Biztos vagyok benne, hogy ezer jobbat, és érettebbet találsz nála!17l

2017. máj. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem csal is. Nincs min gondolkozz,lapát.
2017. máj. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!