Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan legyen könnyebb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen könnyebb?

Figyelt kérdés
osztálytársammal szakítottunk, ő másnap már röhögött azzal a lánnyal akit nagyon utálol/utáltam, most mindennap csak egy lany társasággal van nekem mindig beszologat es elvileg utal is, miert csinálja ezt? Ilyen hamar túllépet? Próbálok erős lenni és napról napra jobb de még fáj, előttem ül és elkerülhetetlen h ne lássam, néha szokott nézni néha egesz nap rám se néz
2018. máj. 25. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igy akarja kimutatni, hogy túl van rajtad. Eleg szanalmas. Nem érdemes foglalkozni vele, akinek idáig ér el az IQ szintje azzal nem érdemes. Engedd el.
2018. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Átérzem a helyzeted. Velem pont ez volt. Nagyom el voltam emiatt keseredve, nem tudtam mit csináljak. Én az olvasásba menekültem. Javaslom neked is. Hidd el, jót fog tenni! Kezdd mondjuk a Magyar helyesírás szabályai című könyvvel!
2018. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2# te mekkora egy gyökèrkefe vagy baz..dki ....
2018. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy csinál, mintha túl lenne rajtad. Nem tudom, ki szakított, de ez nagyon olyan, mintha igazából nem lenne túl rajtad.
2018. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk, legalább megtanultad.
2018. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!