Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igaza van a barátomnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátomnak? Igazából nem szerelemből szeretem?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, de már egy párszor megemlítette; mindenkit szeretsz kivéve engemet. A kutyádat is jobban szereted. Egy nap egy lányt fogsz szeretni. (Ja, persze. Valamelyik nap meséltem neki egy csajról. Sajnáltam, hogy nem tudtam megismerni. Ennyi volt az egész mese)

Ilyen hülyeségekkel állít elő. Nem vagyok romantikus típus, nem használok beceneveket, és nem is vagyok olyan lány, aki minden nap azt mondja a párjának, hogy szeretlek. Nekem ez nem olyan fontos és nincs is az eszemben az ilyen apró dolgok. Ez mennyire probléma?

Ajándékokat adok, minőséges időt töltök vele. Nekem ez fontosabb. Már inkább megszoktam a barátomat, szeretem a személyiségét, de már nem úgy vagyok vele, mint régen, hogy ne bírjak ki nélküle pár napot. Viták kevesebbszer vannak hál' Istennek.


Milyen az, aki valóban szerelmes és nemcsak szereti a barátját/barátnőjét?



2018. máj. 26. 21:10
 1/4 anonim válasza:
100%

most akkor tudod hogy szereted e szerelemből?

nyilván egy időután megszokod, és semmi nem olyan, mint az elején pillangók meg stb.. és attól hogy nem vagy romantikus, szeretheted. Ez nem ezen múllik. De igazából te érzel iránta érzelmeket, és nem mi.

2018. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz. Csak eléggé elbizonytalanított engem. Így jobban esett, hogy kiírtam magamból.
2018. máj. 26. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
olvasd el azt a könyvet az öt szeretetnyelvről, lehet, hogy más a szeretetnyelvetek
2018. máj. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
A szexben mindenkinek ugyan az a nyelv számít! :P :3
2018. máj. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!