Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kerek perec mondjam el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerek perec mondjam el a barátomnak, hogy zavar engem az a lány?

Figyelt kérdés

A barátom egyik haverjának van egy barátnője, aki jóba van a barátommal és minden egyes képét "beszívezi" facebookon. Nagyon régóta megy ez a szivezgetés, és engem ez az elején nem is érdekelt, egy szót nem szóltam, mert hülyeség lenne ebből vitát csinálni. Kb 1 hét múlva már zavart a dolog, de még mindig nem szóltam, mert hülyeségnek tartottam,mondván ez egyátalán nem jelent semmit. Teltek a hetek és egyre jobban idegesített az a lány. Végül gondoltam megemlítem a barátomnak, próbáltam utalni rá, hogy beszéljen a lánnyal és "állítsa le" de a barátom nem vette a célzást. Aztán megint eltelt egy hét, célozgatok de a barátom nem veszi észre. Engem nem érdekel, hogy beszélget-e a lánnyal, nem kérem, hogy tiltsa le, csak jó lenne ha a lány nem szivezné az összes képét. A barátnőim közül egy páran meg is említették, hogy szokták látni, hogy egy másik lány szivezi a barátom képeit, és mindig kérdezik hogy ki ő, nekem pedig nagyon kellemetlen mindig válaszolni, hogy "nem tudom..." Kicsit félek elmondani a barátomnak, hogy engem nagyon zavar az a lány, mert még hülyének nézne, hogy engem ilyen facebookos hülyeség zavar.



Nem arról van szó, hogy lányok nem lájkolhatját a képeit! Nem vagyok beteges féltékeny, csak ez az 1 lány egyszerűen idegesít.



2018. máj. 27. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

szia.

Biztos sokan vannak akik azt fogjak mondani, hogy feleslegesen "hisztizel" ezen DE en ugy gondolom h egy jolmukodo kapcsolatban mindegy kit mi miert zavar, megkell tudni beszelni.egy kapcsolatot megmergez ha magadban tartod es nem beszeled meg a baratoddal. 3 eve van baratom nekunk is volt egy hasonlo.kicsit nagyobb kaliberu dolog de megbeszeltuk oszinten es megoldast kerestunk. mnd el neki kerek perec mi a baj es keressetek megoldast :)

2018. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors választ! ^^
2018. máj. 27. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne célozgass, beszéld meg vele a dolgot. A barátok, ismerősök pont nem érdekelnének, ha tudnám, hogy a kapcsolatunk OK, csak van egy lökött csaj.


Ha téged ez zavar, miért baj, ha a barátod megtudja ezt? Egyrészt még nekem, akit nem érdekel a facebook, is érthető valahol, hogy ez téged valamelyest zavar, másrészt ne tarts már elé maszkot, igenis lásson téged, ha nem kellesz neki a valódban, akkor megéri? Lehet, hogy messze átlag fölötti őszinteségű vagyok a kapcsolatomban, de szerintem ez így egészséges. Ami ennyire zavar, azt tudnod kell megbeszélni a barátoddal.

2018. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna, főleg mert szivezik... Kicsit sok, nem normális dolog. De alapból zavar, ha valaki kényszeresen mindent lájkol, mondjuk már nem is használom azt az oldalt mert csak idegesített a sok hülyeség.

Sztem az a kérdés, hogy ők amúgy milyen kapcsolatban vannak? Szoktak beszélni? A csaj akar valamit, és így akarja felhívni magára a figyelmet?

Mondd el nyugodtan mi bánt. Mi a párommal már nagyon durva témákat átbeszéltünk, volt, hogy fél éjszaka sírtam, elég komoly dolgok kerültek felszínre. Mondjuk mi 40-esek vagyunk. De szeretjük egymást és mindent megbeszélünk, fájjon bármennyire is, mert együtt akarunk maradni és megoldani a problémákat.

Ha amúgy nincs személyes kapcsolatuk csak a csaj nyomkodja a gombot, szerintem hagyd a fenébe. De ha megy a fiúd után személyesen is, vagy keresi, akkor beszéld meg a barátoddal, nyíltan.

2018. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Néha szoktak beszélni pár szót, úgy hogy a lány ír rá a barátomra.
2018. máj. 27. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A célozgatást láthatóan nem érti, akkor hogy máshogy jönne rá hogy baj van?

Vagy változtat valahogy a dolgon, vagy hülyének néz amiből kiderül hogy ebben nem passzol a véleményetek. Mindkettő jobb minthogy te szorongsz, neki meg halványlila gőze nincs.

2018. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem higgadtan hozd fel neki a témát. Ha látja, hogy nem féltékenységi rohamod van, csak bánt a dolog, biztosan tud megoldást találni, hogy neked jobb legyen. Mondd el, hogy már tőled kérdezik, mert szemet szúrt másoknak és egyébként is kellemetlen.
2018. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Beszélhetsz a barátoddal, hogy neked ez kellemetlen, de ne értse úgy, hogy féltékenykedsz, csak hanem csak azt, hogy milyen az már, hogy összerondítja a képeit. :D


Azért a barátodnak is elég kínos lenne a dolog, hiszen megoldást vársz, de mit tegyen? Írjon rá a csajra, hogy "Hé, te ne szívecskézzed már össze a képeimet, nem azért vannak!" Ez nagyon bunkó dolog lenne, és okkal sértődne meg a csajszi, mert lehet, hogy nem akar semmit se a barátodtól, csak neki ez a dilije.


Én azzal próbálkoznék, hogy inkább egy közös ismerőst kérnék meg arra, hogy írjon valami bunkó beszólást az egyik szivecskézett kép alá, hogy "ki az, aki az összes képet beszivecskézi, rád van indulva, vagy csak szívritmuszavara van?!" Erre írhatna a barátod, hogy a barátom barátnője, és valóban kicsit furcsa a számodra, a félreértések miatt kínos kicsit. Ha egy kis esze van a csajnak, akkor ezek után már nem szívezik, ha mégis, akkor meg lehet kérni privátban, hogy tényleg ne tegye.

Aztán ha vette a lapot, akkor már lehet törölni a célzott hozzászólásokat.


Alapból nem vagyok az ilyen körülményes megoldások híve, de ebben az esetben azért javaslom mégis, mert elképzelhető, hogy a csaj berág a barátodra, ami nem lenne szerencsés, mert lehet, hogy beindul a szarkeverőgép. Így haragudjon egy számára idegen emberre, és nem fogja összeugrasztani a két barátot.


Az is lehet egy megoldás, hogy a barátod a barátjával beszéli meg, hogy ő állítsa le.

2018. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!