Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi az esély rá, hogy 22...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy 22 évesen találok egy 16-18 éves lányt, akit nem zavar a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy egyre kevesebb fiatal lány van, akiket érdekelnek az idosebb, érettebb srácok. Volt mar egy de csak ilyen netes kapcsolat volt.. Chateltunk képeket csereltunk, de ettől több sosem volt, mivel messze lakott :/

2018. máj. 13. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

18L vagyok.

Békés megye. Szín belül Doboz.

Ha akarsz írj.

2018. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát én azt veszem észre hogy a 16-17 évesek 25 vagy a feletti pasikkal ismerkednek. Persze nem mind de sokan.
2018. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Én pedig 16 és nem zavar a korkülönbség :) Ha szeretnél írhatsz
2018. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, tehát vagy velük egykorú, vagy sokkal idősebbel.. az én 22 évem pont kiesik :D
2018. máj. 13. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Legutóbbi hódításom 16 éves 38/F
2018. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Mi az isten folyik itt, egy szingli srác barátnőt keres, erre többen is ráírnak lányok hogy írj meg minden? Kihalt volna a férfiak fele a földről vagy mi ez? Mert ha egy lány keres csávót az oké hogy 100an rárepülnek de fordítva? Ilyet még nem láttam. Ez nem olyan nagy kor különbség azért ha azt veszed, és simán találhat. A fiatal lányok szereti a kicsit idősebb srácokat és fordítva. Hajrá öccse
2018. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

A 16-18 éves lányok, ha nem a korosztályukban keresnek, az azért lehet (legalábis sok esetben), mert nem akarnak ilyen bulizós, éretlen srácocskákat maguknak. A 22 éves (általában) még mindig bőven beletartozik ebbe a bulizós korba és esetleg olyan 25 éves kortól már több a komoly kapcsolatot kereső.


Viszont ne érezd magad számkivetettnek, mert akiknek a saját korosztályuk bulizós hülyesége is bejön, azoknak egy 22 éves partiszenvedélye bónuszpont.

Ez a nagy átlag, mindig vannak kivételek, csak nehéz őket megtalálni.


"..idősebb, érettebb srácok."

Attól még, hogy valaki idősebb, korántsem biztos, hogy érettebb. Elég, ha szétnézel a korosztályodban bizonyíték gyanánt.

Ha a külsőre gondolsz, akkor pedig hidd el, egyszer a korosztálya is lesz olyan idős, mint az ember, akit fiatalként keres. Így nem érdemes csak azért visszautasítani valakit, mert még fiatal, és MÉG nem úgy néz ki, mint Adam Lambert.

(Rendben, bevallom, ezt az utolsó gondolatot nem is a kérdezőnek írtam. Haha)


15/L

2018. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Bocsi hogy kérdezem, de a te korosztályod szóba se jöhet? Amúgy aki írta, hogy 38 éves fejjel felszed egy könnyen kihasználható 16 evést, neked ennyi eszed van? Ha a lányodra menne rá egy ilyen pedo megnézném mit reagálnál te csíra :D
2019. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem volt párkapcsolatom 4 éves korkülönbséggel most 19 vagyok tehat simán beleférne a te korod is.
2019. dec. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 persze az én korosztályom is szóba jöhet, de az érett gondolkodású, tőlem fiatalabb lányok jönnek be jobban
2020. febr. 2. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!