Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megengedéd a tizenhét éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedéd a tizenhét éves lányodnak, hogy együtt aludjon a barátjával, akivel négy hónapja vannak együtt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mert inkább a szomszéd szobában aludjanak együtt, ahol meghallom, ha valami baj van, mintha valahol elbújnának a világ elől.
2018. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Áruld már el, mégis milyen bajról beszélsz?
2018. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Én is aludhattam a barátnőmnél vele egy ágyban fél év után ,mégis mi baj lett volna,ennyi idő után ha nem voltam addig egy vadállat akkor azután se,az meg hogy mi történt másra nem tartozik,lenne mit titkolni,és nem is lett volna jó ha benyitnak mert látnak ezt azt de max az az ember nem esik ezen át aki soha nem akar kapcsolatot.
2018. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Bxx Queen ***** válasza:
96%
Csak mondani szeretném hogy nem csak este áll fel a ...
2018. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Engedd meg, ha attól félsz, hogy csinálni fogják AZT, akkor elárulom, nappal jobb. Az egyik exem szülei sokáig nem engedték, mert régimódiak voltak túlzottan, pedig semmi értelme nincs nem engedni. A szex bármikor megtörténhet, maga az együtt alvás nem feltétlen jár együtt szexel.
2018. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, leírtad a gondolataimat
2018. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
17 évesen persze.Büszke lennék a lányomra ha csak 17 évesen kezdene majd nemi életet élni,az együtt alvásnak meg ehez abszolút semmi köze.
2018. máj. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös tökéletesen leírta.


Amúgy sosem értettem.. az együtt alvás miért egyenlő egyből a szexel? Értem én, félti a szülő a gyermekét, főleg ha leányzóról van szó. De egyébként is, le lehet ám ülni megbeszélni a dolgokat normálisan.

2018. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Félrértés ne essék, én vagyok a tizenhét éves lány. Azért tettem fel a kérdést, hogy mások szerint is erkölcstelen-e vagy csak édesanyám gondolja így. Ő nem engedte, szerinte várni kell a házasságig, amit amúgy nem tudom megérteni, mert volt már egy távolabbi párom, akivel alhattam együtt (tizenhat voltam).
2018. máj. 29. 05:59
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Hát igaz, hogy sokat fordult a világ amióta 17 voltam... De az én lányom most 17 és én sem engedm, hogy itt aludjon a pasija. Valamit meg kell értened. A szülők nem szeretik a gyermekeik párját. Legalább is én. Elviselem de nem szeretem. Nekem ő ellenség aki el akarja venni az én kicsikémet tőlem. :) na nó lehet túldramatizáltam 1 kicsit... Nem hinném, hogy várni kell a házaságig és a szüzességnek sincs olyan jelentősége mint azelőtt. De annó is megtörténtek ezek a dolgok. Tehát ez szerintem feleslege erőlködés a szüleid részéről. Őszinte voltam? Az. :)
2018. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!