Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum barátjával 4 éve élünk...

Anyum barátjával 4 éve élünk együtt. Sokszor érzem, hogy néz engem. Ha ránézek elcsapja a fejét. Létezik, hogy tetszem neki? 19L

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 09:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
csinálj úgy, mintha a "mogyoróidat" igazgatnád, ne aggódj, ha jól csinálod, nem fog többet bámulni :D
2018. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

XD ez jó, tegyél is valamit a nadrágba, lássa, hogy van ott valami

Amúgy vigyél haza egy srácot, vagy csak mesélj előtte anyudnak valakiről

De lehet nem is azért néz, talán lányaként szeretne tekinteni rád és szépnek talál

2018. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Hogy csapja el a fejét? :D
2018. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Előbb tisztázzuk a célállást.

Most azt akarod, hogy ne csak nézzen, vagy azt akarod, hogy rád se nézzen?

2018. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 kispotzak ***** válasza:
86%
Igen, lehet, h tetszel neki. Ha "csak" ennyi van, de nem közeledik, nem próbálkozik stb., akkor nincs semmi gond, egyszerűen megnőttél, és a kamaszkölyökből nő lett, ő meg észrevette. Jó esetben ennyi, ha normálisan viselkedsz vele, nem is lesz más. Ha viszont bepróbálkozik, mindenképpen hárítsd (te pedig semmiképpen ne provokáld, ne próbálj kikezdeni vele). Anyukáddal való kapcsolatod mehet rá, ha úgy kezdesz vele viselkedni, mint egy potenciális pasival.
2018. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Tartsd magad az 5. válaszoló tanácsához. Ha közeledne, határozottan állj ellen és ezt éreztesd is vele! Férfi vagyok.
2018. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Vigyázz vele,saját tapasztalat,engem egy rokonom erőszakolt meg, eleinte ő is csak nézegetett,Anyám meg mikor el mertem mondani,kis k-nak nevezett,aki hergelte.. Kiskorú voltam...
2018. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem provokálom és jól kijövünk ettől függetlenül. Csak a zavartságát nem értem.
2018. máj. 23. 23:37
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Elhiszem, hogy csöppet sem provokálod, különben nem tetted volna fel a kérdést. Nem fiatal férfi vagyok és én így gondolkozom:

- tetszel neki, jól esik neki, ha nézi az alakod és ezzel vége. Nincs tovább.

- ellenben ha kimondottan "legelteti" rajtad a szemét és mindig gyorsan elkapja a fejét, amikor észre veteted vele, hogy tudod azt, hogy bámul téged - akkor mellékgondolatai is lehetnek...

Ha ketten vagytok odahaza és nem várható valaki megérkezése, akkor légy óvatos, lehetőleg ne kerülj vele túl közelségbe. Ha látod, hogy nyomul rád, határozottan utasítsd el és add tudtára, hogy ezt tovább adod (anyukádnak, rendőrségnek stb. Végül: csöppet sem biztos, hogy testi közelséget akar, csupán szépnek talál és magában büszke arra, hogy Téged nevel/-het. Nem kell mindig a rosszra gondolni. A helyzet adja, mit kell tenned.

2018. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
azért szerezz be egy paprika spray-t vagy gáz spray-t! Szerintem tetszel neki. Ha nagyon kényelmetlenül érzed magad, mondd el anyukádnak feltétlenül!
2018. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!