Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 12éves lány és egy 19éves fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12éves lány és egy 19éves fiú?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok működhet a kapcsolat?Ha igen miért igen és ha nem miért nem?A lánynak igy bejön a srác és a srácnak is a lány...

#Párkapcsolat korkülömbség szerelem
2018. máj. 29. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Faluban talan torelalhato , de varosban tuti nem. A 12 eves lany hiaba erett testileg korahoz kepest , agyban meg kozel sincs ott . Nem eroltetnem .
2018. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lánynak is* (Hozzá teszem a srác szeptemberbe fogja tölteni a 19et)
2018. máj. 29. 22:04
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem működhet a kapcsolat mert ez konkréten büntetendő... Ő nagykorú, te meg még 14 sem vagy. Mellesleg az a 19 éves fiú aki egy 12 éves lánnyal akar járni az beteg..
2018. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Biztos nem működne hisz még gyerek😂

A srac nagyon nyomorék vagy csúnya lehet ha egy 12 éves kislánnyal akar összejönni

A kislány meg csak menozni akarna. 12 évesen max a bátyjának tekintene mert még azt se tudja hogy milyen is a szerelem 👌

2018. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy ig... NEM! NEM! És NEEEM!!! Hallod? Te eszednél vagy? Nem bántásból kérdezem, viszont komolyan kérdezem!
2018. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasználja hogy naiv vagy!
2018. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Azért nem működhet mert te még nagyon fiatal vagy,egy 19 éves fiú meg már nem csak a kezedet akarja megfogni...

Más dolgokba is biztos látszódna a korkülönbség,inkább keress korodbelit ha annyira szeretnél barátot :)

és ha össze is jönnétek,a szüleidnek hogy mondanád el? :D szerinted hogy reagálnának?

2018. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok!!!Évfolyam társam!Csak kivancsi vagyok a valaszokra mert furcsának tartom es csak jót akarok neki!
2018. máj. 29. 22:11
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Nekem semmi bajom a nagy korkülönbséggel mindaddig, amíg nem kerül képbe egy gyermek!!!

Amennyiben te a 19 éves srác vagy: megerősítést vársz, de szerintem inkább tegyél le szépen a beteg pedofil vágyaidról. Csupasz "barackot" manapság már csak ott nem találsz, ahol nem keresed.

Ha pedig a kislány vagy, kedves kérdező, akkor remélem, apádnak van annyi esze, hogy elpáholjon... Tanulnod kellene, nem pedofilokkal enyelegni.

2018. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Neeeem, túl nagy a korkülönbség, még ha "a kor nem is számít", de sok.

Én 16 vagyok, s még így se jönnék össze egy 19 évessel

2018. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!