Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Manapság mennyire ideális a 6...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire ideális a 6 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
A lány 17 a fiu pedig 23 lesz.
2018. máj. 30. 07:17
 1/10 anonim válasza:
64%
Ebben a korban már belefér.
2018. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez nem vészes :)
2018. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Így semmi baj vele.
2018. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 October15 ***** válasza:
66%

Erről a korkülönbség dologról akadjunk már le.. nem az a baj, hogy 6 év hanem, hogy 17. :D Szerintem baromi messze van az ideálistól és én speciel nem nagyon tudom elképzelni azt ahogy intellektuálisan vagy érzelmileg egy szinten tudok működni egy 17 évessel. Elvagyok velük de mint barátnő.. totál esélytelen. Persze lehet ellenpélda de azon lányok alapján akikről eddig tudom, hogy huszonéves pasijuk van / akarnak vmit egy huszonéves csávótól hát... nem az a kategória akivel én feltétlenül össze akarnék jönni.


26F

2018. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

12 éves lány 18 éves fiú kapcsolat nem működhet szerintem.

17 éves lány 23 éves fiú kapcsolat már működhet,bár még itt is lehetnek gondolok.


17 éves csaj szerintem nagyon határeset. Lehet,hogy néhány hónapja már benőtt a feje lágya,de az is lehet,hogy még kell neki egy fél év,amire kinövi a kislányságot. Jó esetben egy 23 éves srác ezen a korszakon már túl van.

2018. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Épp annyira ideális mint 50-100- 200 éve,

Annyi különbséggel, hogy nem olyanhoz adja apád a kezed, aki idősebb és van pénze, és undorító, és nem szereted.

Hanem olyannal vagy, akit szeretsz, ha ő is szeret, nem számít a kor :)

Nyilván ha 40 éves lenne, azt már nehezebben lehetne eladni otthon. De szerencsére nem ez a helyzet :)

2018. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ha elég érett a lány hozzád úgy érzed és jól kijöttök, minden passzol akkor semmi baj nincsen ezzel a korkülönbséggel. Elvégre ez csak egy szám.

Nekem a párom 3 évvel fiatalabb nálam, sokan mondták, hogy de hát 3 évvel fiatalabb a srác + a barátnőim jóval idősebb srácokkal vannak együtt, de mindig azt mondom, hogy a kor csak egy szám amin az ember nem tud változtatni , viszont a viselkedésén tud. Párom 17 évesen érettebb mint sok huszon éves srác akikkel eddig találkoztam.

Szerintem ne aggódj a kor miatt ha minden más működik a kapcsolatban és jól érzitek magatokat egymással. :)

20/L

2018. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 October15 ***** válasza:
36%
Ennyi erővel 5 + 55.. az is csak egy szám.. XD
2018. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van. Persze ez emberfüggő is. Lehet valaki érettebb a koránál, és fordítva is... (tapasztalat).
2018. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Manapsag a 20 eves no 40 eves pali a divi. Tehat a 15 eves lany 25 pasas fellalasok is teljesen elfogadhatoak , rengeteg ilyen is van , de nem mindig mondod meg mivel vagy a fiu nez ki fiatalabbnak vagy a lany tobbnek..
2018. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!