Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan legyek érdekesebb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek érdekesebb, kommunikatívabb, hogy a barátom is elégedett legyen?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Elég unalmasnak találom magam. Egyébként is csendes vagyok,szégyenlős és visszahúzódó,de ennek véget akarok vetni. Szabadon akarok vele beszélgetni és a barátaival is,mert félek,hogy unalmasnak fog találni így. Hogyan oldódjak fel? Kicsit "belevalóbb" szeretnék lenni.

19L


2018. máj. 30. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos.

Eleg sok megoldas letezik.

Alkohol,kokain,extasy,speed...


Vagy esetleg megprobalhatnal szocializalodni. Szerezz baratokat, probalj akar random emberekkel is szoba elegyedni... egy ido utan mar termeszetes lesz.

2018. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia ha kis iszogatás van akkor igyál te is, én pl bulikba amíg nem iszok alkoholt nem tudom magam jólk érezni mert elég unalmasnak tartom magam és énis szégyenlős vagyok de már egyre jobban tudom magam érezni magam józanul is. 18/f
2018. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2018. máj. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!