Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány évesen volt az első,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első, igazi párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig voltatok együtt? Bemutattátok a szüleiteknek? Vele vesztettétek el a szüzességeteket? Mi a legszebb emléked Vele?
2018. jún. 10. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év.

Be, igen be XD

Igen, vele.

17 évesek voltunk.


A legszebb emlékem, hogy Karácsony előtt egy nappal jöttünk össze, amikor elkezdtünk csókolózni, elkezdett havazni is.


23 vagyok most már, de emlékszem ezekre a dolgokra, nem csak szép emlékeim vannak vele, hanem egész életem legszebb emlékei is vele vannak.

2018. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

18

még mindig együtt vagyunk

be

igen

rengeteg szép emlékem van vele, nem tudnék egyet kiemelni. de talán az, h szinte mindenben első volt nekem

2018. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen. Már 4 és fél éve együtt vagyunk, 1, illetve 3 hónap után mutattuk be egymást a szüleinknek, egymással vesztettük el a szüzességünket, és ennyi idő alatt rengeteg élmény összegyűlik, sok élethelyzeten mentünk át (akkor még távkapcsolatnak indult, most már két éve együtt élünk) legszebbet kiemelni nem tudnék.
2018. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1év,be,igen,az hogy vége lett xd
2018. jún. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Sok 1-2 hetes rövid semmiségem volt, amit nem tudok párkapcsolatnak nevezni és nagyon egyéjszakásnak sem.


Szimplán ennyi idő kellett mindig, hogy rájöjjek, hogy a másik nem tökéletes nekem és csak azért nem maradok vele, hogy legyen kivel együtt lennem.


Most 20 éves vagyok és egészen eddig nem sikerült normális párkapcsolatra alkalmas lányt találnom.

2018. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!