Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális-e az, hogyha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális-e az, hogyha a barátnőm egy fiúbandáról beszél hogy ő mennyire imádja őket, stb. akkor instant féltékeny leszek?

Figyelt kérdés
Életkort nem írok, itt a fiúbandákról olyanokra gondolok mint a One Direction, BTS, meg kb az összes amikben ezek a "cukifiúk" vannak.

2018. jún. 14. 13:05
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Persze, ez teljesen normális.
2018. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pl. ha elkezd nyáladzani arra hogy jön az új zenéjük, (persze én akármit csinálhatok sose fog ennyire izgatott lenni miattam) akkor mit reagáljak, ha azt a látszatot akarom kelteni hogy örülök neki, de annyira nem érdekel engem? (az hogy nem érdekel az kizárt hogy megmondom neki)
2018. jún. 14. 13:17
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
szerintem nem normális, inkább kicsinyes. mit féltékenykedsz ilyen hülyeségekre? ha már erre is féltékeny vagy, elég hamar le fog tiplizni mellőled a barátnőd.
2018. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Amint leírtam, őket hogy dicséri, szereti, felém meg nem csinál ilyeneket
2018. jún. 14. 13:32
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
akkor fordulj be a sarokba és sírdogálj neki. hihetelen mit össze picsogtok ti pasik. rosszabbak vagytok mint a kislányok.
2018. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az hogy itt próbálsz névtelen embert névtelenül oltani, semmit nem érsz el :)
2018. jún. 14. 13:41
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
te sem azzal hogy fiú létedre picsogsz mint egy kislány
2018. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha megkérnélek hagyd el ezt a kérdést. Én azt kérdeztem, hogy normális-e, erre válaszoltál. Francnak kell ezt tovább ragoznod.
2018. jún. 14. 13:45
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Elhiszem, hogy rosszul esik. Belegondolok, ha a barátom mindig női előadókról beszélne és áradozna, és nem az én személyemben találná meg a csodálatot, a kettő persze nem zárja ki egymást, csak amikor felém már egyáltalán nincs ilyen reakciója az zavarna. Gondolom, hogyha ha egyébként rólad is mondana ilyeneket, akkor nem lenne ez ekkora probléma. És akkor itt elhanyagolhatóvá is válik a fiúbanda kèrdés és jön az alapprobléma, hogy kételkedsz benne, hogy irántad elég erősek-e az érzései. Mennyi ideje vagyok együtt és milyen idősek vagytok? Miket csináltok közösen? Ha régebb óta létezik a párkapcsolat, lehet, hogy kihűlt, ebben az esetben pedig érdemes lenne dolgozni rajta.
2018. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ezen kár féltékenykedni, sok lány "rajong" értük nincs ebben semmi rendkívüli.

64%-os, neked meg nem tudom mi bajod van, képzeld a fiúknak ugyanúgy vannak érzéseik.

2018. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!