Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ha egy lány azt mondja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ha egy lány azt mondja egy randi felkérésre, hogy meggondolja az instant bukás?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok erre én is.

De szerintem ez egyén függő valaki ilyen tényleg átgondolja vagy lehet hogy azt gondolja ét hogy hogyan tudna kiszokni a randiból

2017. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez is csúszik a bab levesbe ejnye xd na de emberek
2017. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Körülményektől is függ.

Pölö lehet helyesnek gondol csak mondjuk van másik fiú is a láthatáron és nem tud dönteni.

Vagy épp osztálytársak vagytok, esetleg más úton de nap mint nap látjátok egymást, és attól függetlenül hogy bejössz neki szeretné megmenteni magát a szakítás utáni kínos dolgoktól amikor hónapokig, évekig néznétek egymás savanyú fejét.

2017. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Igen Xd

Te kis lúzer :)

2017. nov. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Figyu, semmi gond ezzel.

Ha nekem modnaná ezt egy csaj,

- köszi bocs, szia lenne a válaszom és azonnal tipliznék.

Jön még szembe 685 ugyanolyan szép, akiknél ugyanígy rá lehet kérdezni :-) És ha elküldenek, nem mindegy, jön a következő 685 :-) stb stb.

Egy úgyis lesz akinek bejössz majd valamiért.

Amelyiknek te bejössz, csak kéretné magát, az meg így járt, egészségére, majd rácsobban hogy ha egyenrangúként szeretné, hogy bánjanak vele, legyen ő is az, vagyis vállalja fel egyből, hogy : igen én is szeretnék veled randizni.

Ennyi.

2017. nov. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen elozo hozzaszolo

De a nok tobbsege nem mondja meg hogy NEM

Huzak az agyad hogy majd meggondoljak stb.

Bukas

De jon szembe sok lany . en aprilis es szeptember kozott 4 et vittem ágyba nagyjabol így. Biliardozas közben melegszenyat rendeltem odamentem a pulthoz es hozzam szolt egy lany...masfel het es vadul szexeltunk...

Minek sir a buta kerdezo egy no utan?

2017. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak azért mert érdekes volt. Ott volt az esélye messengeren elmondani nekem de nem tette pedig egy ideig sajnos nem fogjuk egymást látni és nem kellet volna félnie, hogy meghatározók rá és bosszút állok (ami azt illeti én ezt egy nagy gyökérségnek tartom, hogy bosszút állt mert nem szeret viszont). Aztán elmondtam neki, hogy gondolja àt nyugodtan, nem fogom zaklatni és megígérte, hogy szólni fog. Tegnap még megölelt. Éhes volt és én védtem neki kaját de mivel megígértem, hogy nem hallgatom ezért mással adtam neki oda úgy, hogy ne hidd azt, hogy én voltam. De rájött és megölelte úgy, hogy tudja, hogy halálosan szerelmes vagyok belé. Szóval szerintem tényleg átgondolja.
2017. nov. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!