Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem kérdezett vissza?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kérdezett vissza? Megint nagy ügyet csinálok?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hete jöttünk össze, régóta ismerjük egymást, már a "szeretlek" is megvolt, nagyon jó minden. Ma rám írt, válaszoltam, csak közben edzésen volt, így megszakadt a beszélgetés.

Utána kérdezem, hogy telik a nyara meg ilyesmik (ideiglenes tavkapcsolat), válaszol, de nem kérdez vissza,erre írtam egy annyit, hogy nem tűnsz túl kíváncsinak, erre kapok egy likeot. Olyan fura volt az egész. Nem írtam semmit, csak 3 pontot

(...) . Volt már nézeteltérésünk ilyen miatt, szerinte nagy ügyet csinaltam belőle, ami igaz is volt, megint vajon? Csak hosszú napja volt? Máskor mindig visszakérdez meg cuki, most fura volt. Utána írtam egy annyit, hogy amúgy mizu, meg szívet,hogy ne higyje azt, hogy megint haragszom, a barátnőim szerint megint felfújtam a dolgot, nekem is úgy tűnik...

Szerintetek? Illetve hogy tudnék leszokni az ilyen hulyesegeimrol?



2018. jún. 20. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég zavaró tud lenni. Úgy érzi magát ilyenkor az ember hogy leszarják és nem érdekel a mondandója, érzései stb. Ha máskor normális szokott lenni akkor mikor látod rajta ezt akkor hagyd, lehet azt is érzi hogy ráerőlteted magad. Azért nem kérdezett vissza mert nincs kedve most veled annyira beszélgetni ami érthető is, hiába szeret téged mindig nem akar veled beszélgetni. Szerintem nézd el neki az ilyen viselkedéseket és amikor látod akkor hagyd.
2018. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is vannak olyan napjaim amikor nem szivesen beszelek emberekkel.Meg a baratommal sem.Bar ez kivulrol bunkonak tunhet de egyszeruen csak faradt vagyok vagy csak egy kicsit maganyra vagyok.
2018. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom előttem ketten is írták hogy lehet nincs kedve beszélgetni. Megmondom őszintén nekem még ilyen nem volt.

Nyilván nekem is rosszul esik ha nem kérdez vissza a barátom viszont. Em akarok fent rajta. Pár napja még mindenen kiakadtam és mivel teljesen boldog akarok lenni így inkább azon dolgozók hogy ne bantson meg ne írjak olyanokat hogy minden jó legyen. Természetesen nem egyszeru de megéri kettőnkert és érte is. Szóval lehet hogy neked is ezt kellene tenned.

Lehet tényleg csak fáradt volt. Mindenki máshogy működik.

2018. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#1 nagyon szeret,ez biztos, nem érzem úgy, mintha lerázna, lehet, hogy unja. Mikor még nem jártunk, volt ilyen, viszont élőben meg csillog a szeme mikor beszélünk, és egyértelműek az érzései.

#2 igazából nekem is szokott ilyen lenni, így már mindjárt más:D

#3 igyekszem lazábban venni, csak volt egy veszekedésünk fél éve, azóta picit félek, hogy megint megismételődik, lehet, hogy paranoiás lettem, régen nem ilyen voltam, ezt ő is tudja :/

2018. jún. 20. 20:31
 5/6 anonim válasza:
Kérdezz rá, hogyez mi... bass.zameg mi van veletek emberek, minek kell tippekkel foglalkozni, elvileg egy pár vagytok, kérdezz rá kerek perec... Most valami baj van? Majd elmeséled ha szeretnéd jó? De ha most inkább egy kis magányta vágysz akkor nem zavarlak. Na ha ezt a 3 mondatot leírod neki, akkor tuti megtudod, hogy mi a baja (ha nem mondja el akkor vagy érzéketlen vagy már nem is csillog annyira a szeme) mellesleg ha nem tudtok mindent megbeszélni akkor nem is vagytok olyan jól működő pár, sajnálom..
2018. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük, igaz, veszekedés lett belőle, de már nagyon le kellett tisztázni néhány dolgot. Úgyhogy szerintem most érezzük azt, hogy igazán szeretjük egymást.

Köszönöm a válaszokat mégegyszer!

2018. jún. 24. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!