Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálok a bolhából...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálok a bolhából elefántot állandó jelleggel?

Figyelt kérdés

Lehet furán fog hangzani mert általában a lányok ilyenek viszont nálunk fordítva van. Minden kis apró dolgot annyira tulkomplikálok, hogy az már beteges, ha barátnom nem ugy valaszol valamire ahogy en "szamitok" ra egybol elkezdek kattogni hogy most miert nem azt irta h xy, a z helyett, ha kesobb ir a megszokottnal egybol agyalok hogy miert, amikor tudom a valaszt ra, ha hamarabb haza akar menni akkor is egybol jon hogy nem szeret velem lenni amikor tudom hogy sok a dolga es o ilyen tipus..

Hogyan valtoztassak, hogy ne fujjak fel mindent ennyire? Mindenre tudom a valaszt megse akarom elhinni kb.


2016. nov. 29. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem bízol benne eléggé, meg kétségeid vannak.

Meg lehet, hogy kis kényszerbetegség is befigyel.

2016. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kenyszerbetegseg alatt mire gondolsz?
2016. nov. 29. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet pont meg is csal, csak még nem jöttél rá. De tudatalatt látod rajta hogy másképp viselkedik, eltérően a megszokottól.
2016. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindig tudom mit csinal, ha szabadideje van azt velem.tolti, tobbit meg a csaladdal otthon, szigoruan fogjak otthon igy nem annyira maszkal ossze vissza..
2016. nov. 29. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt már párszor láttam... Még válaszoltam is rá.
2016. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!