Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valamit rosszul csinálok? :D

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit rosszul csinálok? :D

Figyelt kérdés

Sokszor láttam már régebbi témák között is, ezt a dolgot hogy, mi a jó ha a fiú , vagy a lány kezdeményez.


Részemről lány lennék, és általában mindig én kezdeményezek, b@sszus fogalmam sincs miért.


Nekem úgy nem létfontosságú, hogy más kezdeményezzen, bár persze melyik lány ne örülne annak, ha egy pasi önszántából menne oda hozzáxd.


És azt vettem észre mikor volt már kialakult baráti körömben, megtetszett egy srác, és elkezdtem hozzá közeledni, beszélgetni, de nem esett le neki a tantusz, ezért később szemtől szembe kinyilvánítottam neki, hogy "tetszesssz':-D "


És eléggé eltávolodott tőlem azóta.

Volt hasonló eset is, de mindig nemleges, elutasító válasszal ajándékoztak meg.


-Ettől független nem vagyok az a fajta nyomulós pics@, aki azért próbálja megismerni a fiúkat, mert kínja van és pasit akar. Vagy mert valamit ki kell posztolni facebookra vagy egyéb hasonló helyekre. Mert tini vagyok és szülők nem érthetnek meg kell egy pasi!

Depis vagyok kell egy pasi! -Tipikusok :D


Egyszerűen csak megakartam ismerni a fiukat, lány szemmel is, hogy tényleg olyan idiót@k mint mondják-e (Bocsánat az enyhe viccért :D)


De már lassan fiú barátom/haverom sincsen, annyira kitagadnak a közösségből.

(Egyszer rákérdeztem az egyik ismerősömre miért nem beszélünk úgy mint mittudomén' egy évvel ezelőtt, erre a válasz: Bocsi, de nekem jobban tetszenek a lányok kifestve, bocs.

-Értetted egyáltalán a kérdést?!


Hát vagy ilyen bűn randa vagyok, vagy normáltól távol álló. Vagy mindig rossz embereket fogtam ki?



Vélemény? :D


Fiúktól és lányoktól is egyaránt várom a válaszokat,

köszi.


(kezdem elveszíteni az önbizalmamat <->)



#párkapcsolat #kezdeményezés #eltávolodnak #fiu közösség
2016. dec. 29. 02:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Félre ne értsd. Lehet nem viselkedsz elég nőiesen és ez a fúknak nem feltétlen imponál. Próbálj meg nőisebb lenni. Nem kell hül.ye p&sának lenni, de próbálj kicsit nőiesedni hátha az segít. Nem gondolom ,hogy csúnya vagy mert igenis vannak szép lányok akiknek ilyennel van problémájuk.
2016. dec. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

"Részemről lány lennék, és általában mindig én kezdeményezek, b@sszus fogalmam sincs miért. "


Részemről.. ez jó...

A többi. Gáz. Nem is kicsit. Szerintem te már réges-rég tököt növesztettél!

2016. dec. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meg akárhogy közeledek a csajokhoz, mindig leépítenek.. :D


És van az a helyzet is mikor nem közeledsz, de mégis leépítenek...:


Egyszer hapcizott az egyik barátnőm, szürcsögött, mondom bánja f a s z o m, megdobtam egy zsepivel, erre mi volt a válasz?

-Tudod, barátom van... (?????????????????)

Aztán felhomályosítottam már, hogy csak undorító volt ahogy szürcsögött és már-már a szájába folyt az a jó gusztustalan takony. (ha valaki tápanyag bevitel /evés/ közben olvas engem, akkor jó étvágat neki!:) ) Aztán megköszönte és azóta se dumáltunk. :D


Egyszer meg dumáltam egy csajjal fészbukon aztán vagy 2 hónap duma után április elsején ráírtam reggel, hogy:

-Szeretlek (tényleg bejött de mondom ha ő nem akkor majd ápr.1-re fogom

Jött a válasz:

-Én nem te férges g e c i


Na, hát gyorsan kiszerettem belőle, erre mire írnám, hogy csak szopattam, pasztmek le is tiltott... :D


Van még pár ilyen történetem de hajnali majdnemháromkor már nem volt sok kedvem leírni... :D

16F

2016. dec. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nemtudom, ahogy olvastalak, szerintem cuki vagy:D
2016. dec. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

3as xdddddd

Ismeros

Kerdezonek meg...en orulnek annak ha egy lany normalisan magyar nyelven elarulna h tetszem

Nem kene kerulgetni a forrokasat h utana benyogjek a nemet

Amugy hany eves vagy?

19/f

2016. dec. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha akarod mondok véleményt külsődről, de amúgy szerintem vagy buta szűklátó körü emberekkel vagy körülvéve, vagy tényeg nem tetszel nekik :/.. Nekem a lányok kifestve pld egyáltalán nem tetszenek, egyok osztálytársam is kifestette magát egy időután és ment az árral és most ha ránézek rosszúl leszek, hát hogy lehet úgy kinézni... Mértékkel még okés a sminkelés nah de a túlzás az már hányingergerjesztő.

Amúgy kicsit fiús a viselkedésed nem, meg nem igazán vagy lányos lány :D , szerintem ez jó, de sokaknak nem imponáló, mivel lányos lányt keresnek.

17f

2016. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szokatlan nekik, hogy a lány kezdeményez, de ezzel nincs semmi baj. Nálam eddig összesen csak egyszer kezdeményezett lány és ismerősök szerint fülig pirultam, én értékelném :P


Amúgy egyre több embernek csak és kizárólag a külső számít, lehet hogy belsőleg 10szer többet érnél, de a legtöbb ember elsétál sajnos melletted :(


Szerintem nincs baj veled, valószínűleg ha egy picivel nőiesebben viselkedel (bár nem tudom mennyire az a jelenlegi, csak feltételezés), az jobban bejön a fiúknak majd. A másik, hogy ha látszólag túl könnyűvérű vagy az sokmindenkit elijeszthet, tehát egy picit lassíts talán a közeledésnél (eddigi tempót sem tudok, csak gyanítom meglepődtek a hirtelen fordulaton).

Sok sikert, szedd fel a lovagod hercegnő! ;)

2016. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hu hát köszönöm az eddigi válaszokat :D

Most januárban töltöm a 16-ot , és egyébként bizonyos szinten igaz a "fiusosság" de ez csak olyan szintig hogy nagyon rászoktam a káromkodásra. Hm.


Egyesek szerint ha szoknyát hordanék talán az is segitene ebben a helyzetben mert az is nőies meg minden.De nagyon csámpás szipla lábaim vannak amiketnem szeretek mutogatni.. Mert utána az a téma.


Egyik válaszoló szerint könnyű vérű lehetek. Hát nos pont ellenkezőleg. Volt egyszer hogy egy srácnak bejöttem (az ajton meg ki) poénkodott is velem. Én vettem a poént szoval szintugy. Csak hát látszott rajta pár perc elteltével hogy egy csaj kell neki akit felmutathat. Szóval mikor megkérdezte talán fél óra ismeretség után -Mi lenne ha járnánk ? Jól kiröhögtem.


Talán rosszul álltam hozzá??:D

2016. dec. 29. 13:43
 9/16 anonim ***** válasza:

és ha úgy értette, hogy jártok egyet? kint a szabadban? madárcsicsergés meg ilyenek? :D

Amúgy jól tetted.

17f

2016. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Pár sor alapján még csak feltételezéseket lehet legfeljebb tenni :) A fél óra utáni járás igencsak meglepő lett volna, de végülis jártok, csak külön utakon.

Szoknyát ne erőltesd, csak ha jól érzed magad benne.

Esetleg megpróbálhatsz valamilyen hobbit elkezdeni és annak kapcsán hasonló érdeklődésű fiúkat megismerni, lenne közös téma és potenciálisan nagyobb összhang.

2016. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!