Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első találkozás? (távkapcsolat)

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válasza érdekel, akik interneten ismerték meg egymást, és több hónap beszélgetés után tudtak csak találkozni.


Külföldön élő párommal fél év kapcsolat után az első találkozásunkat tervezzük. Nagyon izgulok, alig hiszem el, hogy végre látni fogom élőben is. Viszont... Évente csak egyszer tudnánk találkozni, ha minden igaz. Angolul beszélünk, és komoly terveink vannak a jövőre nézve. Úgy érzem megtaláltam a másik felem, és még ha nem is láthatom, soha de soha nem mondanék le róla.



2018. máj. 6. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én részemről 4 hónap beszélgetés után találkoztunk elsőre, az ölembe ugrott és megcsókolt utána bemutatott otthon a szüleinek. Meg le is feküdtünk aztán együtt voltunk még 2 évig, igaz mi hetentr tudtunk találkozni 1x de azért fájdalmas utazás volt.
2018. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

"Külföldön élő párommal" "!!!első!!! találkozásunkat tervezzük"


Ő nem a párod, csak egy netes haverod. Egy kapcsolat akkor kapcsolat ha a két fél már személyesen is ismeri egymást, minimum 1-2 hónapja.


Köszi, feldobtad a napom xD

2018. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es: Miért is? Ez a 21. század, már nem galambbal lehet csak kommunikálni havonta egyszer. Az internet csodákra képes, drágám, csak néha ki kell nyitnod a szemed és talán rájönnél, hogy eltelt pár évszázad azóta, hogy a távkapcsolatoknak esélyük sem volt. :)
2018. máj. 6. 10:37
 4/10 anonim ***** válasza:

a távkapcsolatnak azért nincs sok esélye mikor 2-3havonta vagy ritkábban van tali, mivek hiányzik a másik társasága, nem tudtok annyi időt együtt tölteni, nincs annyi közös emlék, hiányzik a testiség és az intimitás a kapcsolatból,

nagyon erős bizalom is kell, meg nem kizárt hogy a másik megismerkedik valakivel közbe aki közelebb van és találkozhat vele gyakrabban, sokat számít ha valaki néha jókor van jó helyen, néha ha át ölel valaki sokat számít, távkapcsolatba ilyenre nem sok lehetőség van

oké hogy haladt a technika gyorsabb az üzenet váltás, de a távkapcsolatba a többi hátrány az megmarad, 2 távkapcsolatom volt eddig, de ebből egyiket se mondanám igazi távkapcsolatnak...

ha akartam volna az egyikkel 2 hetente is találkozhattam volna, vagy ha úgy van hetennte is... pl hétvégente egyik héten én alszok ott vagy én megyek másik héten ő...

a másik ilyen kapcsolatba 7 hónapot voltam együtt a lánnyal majd 7 hónapig külföldön volt.. és jött vissza magyarba ahol megint minden nap találkozhattunk

2018. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mi 3 hónap után találkoztunk először.

Elmondhatatlanul jó érzés volt találkozni azzal az emberrel akivel bármiről tudtunk beszélni.

Úgy érzem ő a másik felem.


Amikor megláttam a nyakába ugrottam, ő átkarolta a derekam és megcsókolt....


Évi 1 tali elég húzós,mi havonta 2x tudunk találkozni,akkor sem olyan hosszú időre,és így is nagyon hiányzik.....

2018. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

2-es vagyok.

18 éves fiú, aki szintén használja a netet kapcsolattartásra is. Naponta írok/beszélek a barátnömmel neten, het 3-4 tali. De ha sose találkoztál még vele, akkor nem lehet a párod. :)

2018. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért is? :D
2018. máj. 6. 15:36
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Hogy járhatsz egy olyan valakivel, akit nem ismersz személyesen? Azt se tudod milyen, hogy reagál élőben, milyen ember valójában. Nem tudod, hogy ki ő pontosan.


De nem fogok veszekedni, naiv vagy. Szerintem első találkozás alkalmából házasodjatok is össze. Évente 1 találkozás? Na hagyjál már. 1 hetet nehéz kibirni... Ja neked könnyű mert nem is jártok xD

2018. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2,5 hónap után találkoztunk először, a találkozás előtt már kicsit komolyabban beszèltünk, mint előtte, tervezgettünk, stb.

Első találkozón össze is jöttünk, nem apróztuk el a dolgokat, több, mint 7 hónapig szívtuk egymás vèrèt, ès hetente találkoztunk, valamikor lementem hozzá 3 napra.

2018. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A személyes találkozás teljesen más, mint egy fénykép vagy egy videó.Remélem, nem fogsz csalódni, nekem nagy csalódás volt.
2018. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!