Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van lehetőség a változásra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lehetőség a változásra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a paromat, nagyon jól megvagyunk, rendes, értelmes, illedelmes; tökéletes úriember. Viszont van egy dolog, ami eléggé zavar engem, ami az, hogy nem igazán vigyáz az egészségére. Még fiatalok vagyunk, ő 22, de (baráti köre miatt is) elég sokat cigizik, fuvezik, iszik és engem ez zavar. Ha ezek közül egyet csinálna, azt még elfogadnam, de ez a három szerintem sok. Ezt majd kinovi? Vagy beszéljek vele? Hisz ez az ő élete, jogom van beleszolni? Vagy keressen mas baratokat? Amit szerintem nem tenne meg, mert nagyon birja őket. Mit tegyek?

2018. jún. 29. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát énszerintem tedd föl magadnak a kérdést, hogy el tudnád-e ezt meg őt így fogadni;

el tudnád -e képzelni magad, hogy egy ilyen emberrel élsz le akár 60 évet is.

De mondjuk nemtom , elég nehéz. Szóval fogalmam sincs. De sorsotok szerint nektek találkoznotok kellett; csak nem tudni, mennyi idő volt így együttnektek megírva.

2018. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Ja és a "megírva" hát elvileg valami 90% szabad akaratunk van, valaki szerint, a többi meg ki van már találva, és akkor nagyrészt elrendelt dolgok vannak, hogy pl milyen szakasz meddig tart az életünkben; de mondjuk az az hogy pl adott munkahelyen adott kollégákkal mennyit mennyi időt kell eltöltenünk; azt nem tudom, hogy végülis párkapcsolatra vonatkozik-e, vagy ez pl benne van a 10% -ban; vagy esetleg mégis több van, mint 10. Viszont lehet, hogy ti születésetek előtt úgy találtátok ki, úgy terveztétek, hogy végig együtt maradtok. Viszont, ha kérdőjelek vannak benned ezzel kapcsolatban, akkor valszeg nem. De mondjuk ezt neked kell belül érezned; szóval ha kívülről mondják meg a frankót, az sokszor nem jön be; tehát optimális lehet követni amit belül érzel, ami belülről jön.
2018. jún. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*jaj,eltévesztettem, 90% ra a sorsszerűséget mondta az illető, 10-re meg a szabadakaratot, ami nincs konkrétan megtervezve, csak opciók vannak
2018. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Beszeljetek meg. Van beleszolasod... te vagy elvileg elete parja.. akivel leakarj tolteni az eletet. Beszeljetek rola sokat. Ha akkorse valtoztat akkor verd at,hogy ott hagyod,ha nem valtoztat. Aztan vagy megjavul vagy nem. Ha nem akkor dobd ki... talalsz jobbat,aki talan tobbet figyel rad es meghallgat,illetve kepes tenni erted. :D
2018. jún. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!