Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti kedvelitek a focit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kedvelitek a focit kedvelő lányokat? 17L

Figyelt kérdés
Otthon mozgok a fociban valamint szeretem is űzni. Vágom a top5 bajnokságot és az nb. 1 is. Válogatottak terén se állok rosszul. Viszont azok a fiúk akikkel eddig ismerkedtem furának találták és lekoptattak.😥
2018. júl. 1. 00:00
1 2
 1/11 Mádár0218 ***** válasza:

Nekem igazából mindegy ilyen esetben mert annyira nem vagyok oda a a fociért, de ha szereted egészségedre :)


19/F

2018. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Se nem imponál, se nem hátrál. Különösen nem mozgat meg ha egy lány szereti a focit, de ez nyilván nem is kizáró ok. (Bár ha ez nála az egész napos téma, akkor...)

18/F

2018. júl. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lekoptattak, mert kisgyerekek, miért lenne fura?

Nekem kifejezetten tetszik is 21/F

2018. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint rettentően unom a focit, de ha egy lánynak tetszik, az legalább bizonyíték arra, hogy sportos, és nem csak otthon koplaltatja magát, hogy nehogy elhizhasson-tehat igen, imponál. 15/f
2018. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy a foci teljesen az összes sporttal együtt,inkább a művészeteket kedvelem zenészként,de bejön ha egy csaj sportos és nem ilyen "jaj letörik a műkörmöm és lefolyik a sminkem" típus. 18/F
2018. júl. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedvelném, de nem ez a legfontosabb. Érdekes lenne azért a kedvenc csapatomról a barátnőmmel beszélni, ilyenre nem is gondoltam még :D nem is kéne fiúhaver, ha még a focit is megtudnám vele beszélni. :D
2018. júl. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én inkább F1 parti vagyok 😂😂😂😂
2018. júl. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell elmondani és kesz

Ráér az

2018. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne. Nekem is van, amit szeretek, neked is... :D
2018. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura, az egyik barátnőm is nagy focirajongó, vele néztem a VB meccseket, vicces volt hogy néha mennyire beleélte magát egy mérkőzésbe. Szóval nálam plusz, ha el tudunk menni meccset nézi, vagy épp megbeszélni egy adott mérkőzést.
2018. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!