Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! A közvetlen, hangosabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A közvetlen, hangosabb lányokat vagy a kissé visszahúzódó, csendesebb (akik persze idővel teljesen megnyílnak) lányokat kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés

2017. aug. 27. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen, hangosabb
2017. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
is-is
2017. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) Ment a zöld kéz. Esetleg ha ki tudnátok fejteni, hogy miért azt a típust kedvelitek jobban, az nagyon érdekelne.
2017. aug. 27. 22:53
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Ha a lány szép, aranyos akkor legyen közvetlen... nekem nagyon tetszik ha tudja, hogy mit akar és kimondja hangosan a véleményét.

Ha elviselhetetlenül csúnya, akkor inkább legyen visszahúzódó. Ez az én véleményem.

2017. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Visszahúzódóbb, és nem nagyon tudom megindokolni. :)


18/f

2017. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Az első jobben bejön, de mivel méssal is ilyen nyíltan beszél féltékenyebb is leszek rá. A másik fajta annyiból jó, hogy bensőségesebb a kapcsolat, közelebb kerültök egymáshoz, de unalmasabb is.
2017. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó miért lenne unalmas egy visszahúzódó lány? Én is az vagyok és ezt sokszor összekeverik nem értem miért valaki elmagyarázná?!
2017. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem az utolso vagyok de meg tudom indokolni. Azert unalmasabb, mert valoszinuleg egy visszahuzodo lany nem lenne benne annyi hulyesegben. Szoval nem mint maga az ember, hanem a kapcsolat lenne unalmasabb. 18/f
2017. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én a közvetlenebb lányokat szeretem mivel én pont hogy inkább csöndesebb típus vagyok.
2017. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én is inkább egy szerényebb, csendesebb lánnyal jönnék össze :) Majd felbátorodik ha érzi hogy jó helyen van velem :)
2017. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!