Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom szerint (8 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint (8 hónapja vagyunk együtt) túlságosan sokat lógok rajta! Én nem érzem így de nem akarok elveszteni ezért változtatnék! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt csak 2 hónap után mondta. Megváltoztam a kedvéért. Kevesebbet írtam mikor nem voltunk együtt, amikor pedig igen (minden nap mert osztálytársam) akkor inkább a barátnőmmel foglalkoztam, és többet hagytam a haverjaival.

Dehát, van akinek semmi sem jó, és egy hónap múlva így is kidobott. :/

Pedig azt mondta ha megváltozom minden jó lesz, de nem így lett.

Ha azt kéri tőled hogy változz meg, az már több mint amit érdemes megtenni érte. Mondd meg neki hogy változzatok együtt. Te keresd kevesebbet, ő meg értékelje hogy keresed vagy nem tudom 😅

De az hogy csak neked kelljen változni, kegyetlen.

16/L

2018. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret elfogad olyannak amilyen vagy! Ezt ne felejtsd el...Ne legyen igazam de szerintem kezd kiszeretni belőled. :/
2018. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lógj rajta kevesebbet.
2018. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az értelmes válaszokat!

Amúgy 15 éves vagyok ő pedig 16!

Én nagyon szeretem és ha tehetem vele szeretnek lenni, de ő egyre többször rázott le! Ő szerintem nem veszi ezt komolyan!

Mit tegyek azért hogy kiderítsem szeret e még vagy el akar hagyni?

2018. júl. 7. 10:42
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

én meg ilyen csajt szeretnék aki foglalkozna velem, nem értem mit panaszkodik

amúgy szerintem nemsokára szakítás lesz, ha nem akar veled lenni az azért is lehet, mert nem érez már úgy irántad és fontolgatja a szakítást

ha valakit szeret az ember azzal igyekszik minnél több időt tölteni

2018. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak örülni tudnék egy ilyen csajnak
2018. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen! Mivel én őrülten szeretem az időm jelentős részében szeretnek vele lenni! De ha ott is vagyok nála nem bújik oda! És 10-ből 9-szer én biciklizek át hozzá!

Ő sosem keres magától! És ez nagyon rosszul esik!

2018. júl. 8. 13:36
 9/9 anonim válasza:
Együtt vagytok_?
2020. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!