Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik az hogy ilyen fiatalon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy ilyen fiatalon megtaláltam az igazit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rövid leszek


A lényeg az hogy most megyek középsuliba és megismerkedtem egy lánnyal. Egy hónapja már beszélgetünk. Amit mindketten észrevettünk nagyon hamar az az hogy nagyon hasonlítunk. Szinte mintha én lennék csak lányba. Úgy néz ki hogy nyár végére lehet összejövünk. Nagyon szeretem őt csak attól félek hogy ez a szerelem ki fog hűlni idővel. Szerintetek mennyire fura hogyha esetleg középsuli elejétől végig együtt lennénk ha úgy alakulna? Maga a lány nagyon ragaszkodó az alapján amit eddig tudok róla. Már természetesen találkoztunk és megvan bennünk az összhang csak hát itt jön a nagy probléma... Sajnos osztálytárs.

Megint feltenném a kérdést hogy mennyire lenne fura ez a 4 év ugyan azzal a lánnyal. Én személyesen örömmel kibírnám mellette



2018. júl. 20. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer minden szerelem elmúlik, de a szerencséseknek megmarad helyette az erős szeretet, ami miatt érdemes együtt maradni.

Miért lenne fura?

Kérdésedre válaszolva meg: igen, lehetséges. A szüleim 14 évesek voltak, mikor összejöttek, onnantól fogva végig együtt. De több ilyen esetet is ismerek. Szóval nem lehetetlen, de az biztos, hogy ritka az ilyen.

De ha elfogadsz egy tanácsot (amit tapasztalatból mondok): inkább ne agyalj azon, hogy mi lesz évek múlva. Hogy vajon együtt maradtok-e örökre, ilyenek... Frusztráló érzés minden nap azon rettegni, hogy talán egyszer vége lesz. Inkább élvezd a jelent és éld meg boldogan minden jó pillanatát ennek a kapcsolatnak.

2018. júl. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

rövid leszek én is.


nem.

2018. júl. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet soha el nem múlik.

Ha valóban szeretet és nem csak szerelmes vagy belé, akkor ez megmarad. A kapcsolatotok rajtatok, kettőtökön múlik, nem varázslat kérdése. Tehát amíg tesztek érte, addig lesz is. Sok dolgot meg fogtok élni együtt és ezek a próbák döntik majd el, hogy igazi-e az egész. Mert túl tudtok majd lépni rajta. De azt nem szabad elfelejteni, hogy ez a ti döntésetek. Úgy döntötök, hogy közösen megoldjátok. És az akadályok erősebbé teszik majd a szeretetet köztetek. Hozzászoktok a másikhoz. Tehát, kiderül majd, hogy ő-e a párod, a másik feled, aki kiegészít. Tökéletesen senki nem illik senkihez, csiszolódni kell a másikhoz. A kérdés az, mekkora a lecsiszolódó rész.


Szóval, remélem, valóban megtalálod az Igazit. Nem érdemes aggódni a holnapért, a holnap majd aggódik magáért. Minden napnak megvan a maga baja :)


Lehet, hogy lesz aki elhurrog, ez az én véleményem, kérem tartsátok tiszteletben. Egy párkapcsolat őszinte és kölcsönös szereteten és bizalmon alapszik. Azért párkapcsolat, mert egy pár vagytok. Az egyik fél és a másik fél, egy egész. Ugye később férj és fele-ség. Szeretitek egymást, vonzódtok egymáshoz és hajlandóak vagytok megindulni egy úton,aminek az a következménye, hogy két különálló ember egy egészet fog alkotni. És közben szerelmesek vagytok, bizalmasok, barátok, szövetségesek, lelkitársak... :)

2018. júl. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom előző válasz jó :D


Az az igazság, hogy nem tudhatod. Van példa arra is, hogy minden stimmel és együtt maradtok, meg arra s, hogy a nagy szerelem két hónap múlva nagy gyűlöletbe fordul és jobban fogod utálni, mint bárki mást.


Vagy a valószínűbb opció, hogy évekig el lesztek egymással mert összeszoktok, de szépen-lassan kihűl a kapcsolat és szakítotok. Ez a gyakoribb.

2018. júl. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2es, miért lenne lehetetlen? Kevés esély van rá, de lehet. Van 2 ismerősöm, akik 13(!!) évesen jöttek össze, ma már van 2 gyerekük, 40 évesek elmúltak, és imádják egymást, látszik rajtuk. Ez pedig valós tény. Lehetséges, bár keveseknek van ilyen szerencséjük, hogy elsőre az igaziba botlanak.
2018. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

A probléma ott van, hogy osztálytárs. Én 14 éves korom óta együtt vagyok a barátommal, de mikor egy osztályba kerültünk az nagyon rátett a kapcsolatunkra. Azóta nem is olyan. Ott kezdett picit javulni amikor ő visszamaradt utána 1 évet és már csak egy iskolába járunk, nem pedig egy osztályba. Lassan 4 éve hogy együtt vagyunk.

Szóval nem tudhatod, de így, hogy osztálytárs nem adnék sok esélyt annak hogy évekig kitartana a dolog :/

2018. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Túl naiv vagy. Tényleg 1000-ből egy ember 14-16 évesen találja meg az igazit, azért mondják, hogy nem, mert ha ők is azt mondanák, hogy 0,001% esélyed van rá, akkor azt hinnéd, hogy be fog jönni.

Pedig nem.

2018. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!