Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez működik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez működik a távolléti kapcsolat fiatalon?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon friss kapcsolatom.

Nem így terveztem de megkaptam a várva várt lehetőséget hogy birnák menni külföldre Svájcba dolgozni.

Szerintetek mit tegyek mondjam a lánynak hogy mi van. Igazából én nagyon szeretem és ő is szeret arra gondoltam hogy elmondom neki hogy ő mit szól ehez és hogy próbáljuk meg a kapcsolatot szerintem csak az elhelyezkedés lenne nehéz utánna hónaponta ha csak egy pár napra is de haza tudnák jönni hozzá.

Van köztünk így is 70 km és mind a ketten más suliba jártunk vagyis hétköznap nem tudtunk soha találkozni mindig hétvégén találkoztunk de most meg sajnos az se jó mert ő kapott valami lehetőséget Pesten valami modell suli szerű egy évig szombatonként Pestre jár. Segítsetek



2015. nov. 24. 09:55
 1/8 A kérdező kommentje:
A lány 16 én 20 éves vagyok
2015. nov. 24. 09:57
 2/8 anonim ***** válasza:

16 éves kislány? Nem akarlak elkeseríteni de elég gyerek még az a lány, ahhoz hogy kitartson akárki mellett is és bírja a nagy nyáladzós szerelmes ölelések nélkül. Es kötekedni sem akarok de te is elég gyerek vagy még. Én a helyedben kicsit idősebb vagy veled egykorú nőt néznék. De ha kitartó a kiscsaj akkor ez a svájci út remek próbatétel lesz mindkettőtök számára.


Segíts magadon! Sok sikert!

2015. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod hogy ez ne tántoritson vissza??
2015. nov. 24. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat sokáig még házastársaknál sem működik!


Ráadásul,a csaj 16,70 km-re lakik,...felejtős az egész.


Mellesleg ennyi idősen MILF-et hágj!

2015. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van de hát gondolom tudjátok milyen a szerelem!
2015. nov. 24. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem csúnya dolog is lenne, hogy elvard tole, hogy rád várjon.. mármint 16 évesen természetes hogy szeretne kapcsolatot.. és normálisat, ahol hétvégén elmennek moziba, buliba, sétálni stb , nem olyat amikor havonta látja egy hétvégére a barátját.

idősebb korban, tartós kapcsolat esetén természetes, hogy megvarom a másikat.

de 16 évesen, egy kapcsolat elején ez elég irreális elvaras lenne... inkább maradjatok abban, hogyha visszajossz és még szinglik lesztek, akkor megprobaljatok újra.

2015. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Akkor azt mondod hogy ez ne tántorítson vissza??"


Szerintem ne tántorítson el. Egy próbát megér, ha nem bírja ki a csaj akkor látszik hogy nem volt igazi szerelem. ÉS legalább időben megtudtad. Egyébként nem értek egyet teljesen az előző válaszadókkal, mert valóban 16 éves, de ha annyira komolyan gondol valaki egy kapcsolatot még ennyi idősen is akkor nem számít a kor. De 16 éves lány még nagyon fiatal, sőt gyerek! Ezért megbízhatatlan és komolytalan. De nyilván vannak kivételek, én nem ismerem. Van aki már ennyi idősen a 3. csávót fogyasztja szexuális értelemben véve is akár, sőt ismerek olyan nőt is, aki már 20 éve férjnél van, és az illetőt 17 évesen ismerte meg és azóta csak vele van. Tehát változó. Csak elég bizalmatlan vagyok, mert nem a 80as 90es években vagyunk, a mai erkölcs lent van jó mélyen a csatornában és a patkányok emésztgetik. Okostelefon, internet és bulik, ez a jövő, ez az élet, az erkölcs, kitartás és igaz szerelem, őszinteség kezd kihalni, na meg az őszinte kedvesség is. MErt ugyan viselkedhet valaki kedvesen, de ez még nem jelenti azt hogy tényleg az lenne, és komolyan is gondolja, felszínes kedvesség sok emberben megvan, de az igazi mindig ritka.



Első voltam.

2015. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez elgondolkodtató
2015. nov. 25. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!