Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan engeszteljem ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Egyszer csak megharagudott rám de nagyon és nem hajlandó elmondani hogy miért mert "tudnom kéne azt"

Órák óta gondolkodok de nem jövök rá.

Tudom elég lehetetlent kérek így hogy azt sem tudom mi baja de hogyan békíthetném ki?



2018. júl. 23. 00:05
 1/8 anonim válasza:
78%
Sosem értettem miért nem lehet elmondani, hogy valakinek mi kínja van.. De egyszerűen kérdezd meg, hogy mit tettem? Órák óta gondolkodok de nem jövök rá, nem látok a fejedbe. Ha elmondod a problémád együtt megoldjuk. Miért hiszi, hogy gondolatolvasó vagy? 14/L
2018. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod mi baja, nem tudod kiengesztelni. Ez az ő sara, egy párkapcsolatban a felek megfelelően kommunikálnak egymással, úgy, hogy a másik is megértse.
2018. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tippeket
2018. júl. 23. 00:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták mondani: néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Hogy engesztelnéd ki, ha azt sem tudod mi baja? Ha annyira puncsolni akarsz, vigyél neki valami ajándékot, tuti megbocsát neked.
2018. júl. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne fáradj... én már kiengeszteltem :P
2018. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

az összes csaj ilyen, egyik percben visít a röhögéstől, másik percen meg bőg, közben meg nem mondtál semmit :D

majd elmúlik, ne fáradj a kiengesztelésével.

2018. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem ertem a lényegét az ilyen “játszmáknak”. Meg alapbol egy párkapcsolat arra épül, hogy meg tudjatok egymassal beszelni a gondokat. De hat ő tudja.. Ne csinálj semmit, majd megunja. De ez hosszú távon engem rohadtul idegesitene.
2018. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
24%
6-os: Na, na ne általánosítsunk.-1.válaszoló
2018. júl. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!