Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy engeszteljem ki a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engeszteljem ki a barátnőmet, hogy ha azt hitte, hogy szakítani akarok vele?

Figyelt kérdés
Egész hajnal sírt. :(

2016. jan. 3. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjad neki, hogy vicceltél.
2016. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De én egyszóval sem írtam azt neki ,hogy szakítani akarok.


Csak elég durván össze vesztünk és írta ,hogy hagyjam békén.

Utána rám írt ,hogy most már nem kell békén hagynom és elégé kiakadt + nagyon ideges volt ,utána sírt.


De engem is megsértett. Meg én is őt (nem szándékosan!).

2016. jan. 3. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nők...
2016. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bővebben? xD
2016. jan. 3. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy gondoltam drágám ,valamit félreértettél . Én mindennél jobban szeretlek . Sosem volt még ilyen szép barátnőm , hülye lennék elhagyni téged (kappa) . Meg még az ilyen hasonló nyálas dumák segíthetnek :D
2016. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsanat hogy hulye voltal.


Noi hiszti a kobon, o volt idiota es ezert meg te kerj bocsanatot?

Igen elkenyeztetted te ezt a csajt...

2016. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már minden rendbe jött. ;)
2016. febr. 3. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!