Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engeszteljem ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Elég ciki de leírom mi is történt! Nem élünk még együtt csak hétvége felé találkozunk! Tegnap este elkezdtünk romantikázni! Már előjátéknál tartunk Kicsit durva voltam vele kézzel amivel még nincs is baj mert neki is tetszik úgy csak aztán bejelentette hogy inkább most ne csináljunk semmit mert jól esett neki de ahogy abba hagytam fáj neki és szúr! Én úgy maradtam felajzott állapotban! Ettől kicsit feszült lettem és reggel kicsit morcosan keltem! Elég csúnyákat mondtam neki, hogy biztos nem is fájt neki csak nem akarta csinálni! Meg azt mondtam, hogy jövőhéten meg biztos a "feje fog fájni" Nagyon megharagudott azt mondta hagyjam békén mert ő nem egy szex robot! Nagyon szeretem őt! Máskor sosem volt ilyen probléma, tényleg sosem kértem tőle semmi olyat amit nem akart! Ez volt az első, hogy kicsit frusztrált lettem, hogy úgy maradtam! Azt mondta nekem, hogy biztos csak arra kell nekem! Ami nem igaz mert nem is igénylem annyira nem szoktam neki mondogatni meg minden percben rámászni, eleve nem is találkozunk sűrűn! Mit tehetnék, hogy tehetném jóvá?


18/F



2016. febr. 20. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérsz, és elmondod neki tisztán, hogy mit gondolsz. Ilyen egyszerű.. Nem kell ezt túlbonyolítani. Esetleg viszel neki virágot vagy valami..
2016. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem kellett volna mondod biztosan nem csak kitalalta es ebbol en is arra kovetkeztetnek csak azt akarnad tolem. Csunya dolog volt toled, kerj oszinten bocsanatot vigyel viragot vagy csokit es hatha kibekultok.

Bocsi az ekezetekert.

2016. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!