Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben nem tudom mi a helyes döntés, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés
Volt egy 2 éves kapcsolatom,aminek 10 hónapja vége és mikor vége lett,hamarosan össze jöttem egy másik fiúval,akit azelőtt nem ismertem. Vele mar hónapok óta egyutt vagyok és a napokban találkoztam az exemmel és nagyon hiányzik azóta és csak rá gondolok. Szeretem a mostani barátomat,de valamiért az exemre még mindig maskepp tekintek. Mit tegyek segítsetek:(
2018. júl. 23. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj csak és kizárólag az új párodra koncentrálni. Töltsetek együtt minél több időt, és ha vagytok már olyan szinten akkor vele is megoszthatod ezt a problémádat. Szerintem 10 hónap még nem sok idő, viszonylag friss seb lehet (főleg ha Ő szakított veled amikor Te még őrülten szerelmes voltál) de sajnos tényleg csak az idő fog segíteni. Ennyi idő alatt nekem sem sikerült teljesen elfelejteni az exemet anno, aztán ahogy az új kapcsolatom haladt előre (mind időben mind bizalommal) azzal a lendülettel kezdtem elfelejteni azt akivel előtte voltam. Csak ne inogj meg, mert akkor azzal kicsit megijesztheted jelenlegi párodat. Legyél határozott.

21/L

2018. júl. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 10 hónap után egy másik fiú mellett te még mindig az exedre gondolsz, akkor az jelent valamit. Azt is jelentheti, hogy csak a pillant heve, hogy láttad őt, kizökkentett, és feltámadtak benned az emlékek, ezért gondolsz rá sokat. Kérdés, mielőtt láttad, akkor is gondoltál rá? Mert ha nem, akkor szerintem csak ennyi, csak feltámadtak benned az emlékek, de ez nem fog sokáig tartani, el fog múlni. Viszont ha azelőtt is gondoltál rá, hogy találkoztatok, akkor még mindig őt szereted, és amíg ez nem múlik el, addig minden fiú mellett csak rá fogsz gondolni. Szerinted a jelenlegi pároddal szemben mennyire fair, hogy te másba vagy szerelmes, de közben vele vagy? Mert ez nem szép dolog! Gondold ezt végig!
2018. júl. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem,azelőtt nem gondoltam rá egyáltalán és ha láttam sem kavart fel,csak most az utolsó találkozás.
2018. júl. 23. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz vele, ha csak most érzel így, ez átmeneti, el fog múlni. Mindenkinél van ilyen, tele vagyunk emlékekkel, amik felszínre törnek, de hidd el, amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan megy. A jelenlegi barátoddal menj el moziba, enni, vagy csak sétálni, bármit, beszélgess vele, töltsél vele több időt, és észreveszed, már nem is gondolsz az exedre.
2018. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!