Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az ölelés megcsalásnak minősül?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ölelés megcsalásnak minősül?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok együtt a pasimmal, mert megcsalt. És pont azon gondolkodtam el, hogy én akkoriban (kb fél éve) megcsaltam-e. Mivel csak ölelés történt egy sráccal, aki csak barátilag volt a barátom, így nem tudom, hogy megcsaltam-e. Azért kérdem ezt, mert az a pasi, aki átölelt, ő többet akart barátságnál, és úgy voltam vele, hogy egy ölelésben nincs semmi. Persze azt sem bántam volna így utólag, ha megcsókol, persze akkoriban ezt nem engedtem volna, mivel akkor még nem tudtam, hogy a párom félrekúrt, így lelkiismeretfurdalásom lett volna ténylegesen megcsalni őt. Ezért nem is történt semmi több az ölelésnél. Tehát akkor most megcsaltam az exemet vagy nem? :D 16L
2018. júl. 23. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szia nem 17/L
2018. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi erővel a barátomat a szeme előtt szoktam megcsalni, mikor megölelem a haverjait...
2018. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy csaltad meg
2018. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ölelés nem megcsalás, főleg hogy van baráti ölelés is ami többnyire fiúk között is szokás csak nincs úgy elterjedve.
2018. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem :)

17/F

2018. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem menj vissza babázni


Amúgy nem, miért számítana annak? Elég éretlen vagy 16 éves létedre

2018. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől függhet, hol voltak a kezek, milyen hosszú volt az ölelés, meddig jutottál el a pasival stb

én pl ha már lefeküdtem volna barátnőmmel, de megöleli egy fiú barátját, nyilván nem örülnék, de enyiből nem csinálnék nagy cirkuszt

de ha mi is az ölelés és kézfogás státuszban járnánk, úgy jobban zavarna, hogy esetleg nem hagyja a csókot meg a tapit, és más pasik is ugyan azt kaphatják meg mint én aki a pasija

2018. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy is, hisz csak barátilag olelted meg
2018. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokan még a csókot sem tartják megcsalásnak, te meg egy ölelés miatt aggódsz? :D
2018. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem aggódom, mivel aki megcsalja a másikat, az megérdemli, hogy szintén megcsalják. Csak érdekelt, de nincs nagy jelentősége már.
2018. júl. 23. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!