Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akart velem lefeküdn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akart velem lefeküdni a párom?

Figyelt kérdés

Na szóval, fekszünk az ágyban és csókolózunk egyre jobban. Majd a párom elment a gumiert amikor is felcsorrent a telefonja és ekkor kudarcba fulladt minden. Majd egy másik és másik alkalommal is ez volt csak nem a telefonhivas hanem ő vágott és mondott teljesen hülyeségeket közben. Ez mind egy nap történt. Miért nem akar lefeküdni velem, 3honapja együtt vagyunk. Vagy csak én sietem el? Volt már neki pedig egy pár barátnoje, viszont nemtudom hogy velük lefekudt e. Előre is köszönöm a választ. Valaki hasonló helyzetben volt már? Ha igen akkor írja már le hogy hogy volt.

20L



2018. aug. 3. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes történet. Én csak azt tudom mondani, hogy a helyében nem vártam volna egy percig sem.

szerintem rákérdezhetsz, hogy van-e valami baj.

2018. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet szűz még. Kérdezz rá!
2018. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki más, tanács? 🤔
2018. aug. 3. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elvettem a barátom szüzességét, mi is 4 hónapja jártunk. Addig csak pettingeltünk, oráloztunk, nem nagyon merült fel a dolog. Aztán egyszer csak mindketten éreztük, szavak nélkül is tudtuk hogy eljött az alkalom. Talán ő is csak arra vár, arra a bizonyos alkalomra. Eddig talán korainak érezte, lehet hogy szűz. Én a helyedben megpróbálnék egy nagyon romantikus estét szervezni, szexi fehérneművel, de ne azt érezze hogy muszáj megtennie, csak romantikázzatok. Viszont ha elutasít így is, érdemes beszélni vele, talán van egy traumatikus élménye vele, vagy valami pofon egyszerű dolog, csak meg kell beszélni.
2018. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😘 megpróbálok szervezni valamit. Mondjuk nálunk még semmi sem volt... SEMMI
2018. aug. 3. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Még szűz.
2018. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!