Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretve engedtem el az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretve engedtem el az exem mert menni akart lehet hiba volt?

Figyelt kérdés
Első igaz szerelmem volt 9 hónapig voltunk együtt de ő ugyérezte nem hagyom élni es szakított. Én peidg elengedtem. Rá 1 héttel öszejöttem 1 másik lánnyal vele 3 hónapja vagyok együtt igaz sokat veszekszunk es van különbség mind külsőre mind belsőre a volt es mostani barátnőm között de ugyéreztem csak uj kapcsolattal tudom magam túl tenni. A volt barátnőmnek azóta sincs senki mert mikor szakítottunk azt mondta nehogy azt higyjem mas fiu van a dologban csak csupán élni akar es a barátaival lenni. Lehet rossz döntést es bunko dolgot csinaltam mikor öszejöttem ra 1 hettel masikkal es elengedtem? 17 éves fiu vagyok.

2018. márc. 17. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, rossz dontes volt. Nem is az elengedes, de osszejonni valaki massal. Nem csak az exeddel szemben, de foleg a jelenlegi bartnoddel szemben szemetseg. Nem massal kene tultenni magad valakin, igy nem is fog menni. Ez egyedul a te dolgod, nem lett volna szabad belekeverned. Szegeny lany, ha tudna.
2018. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az hogy összejöttél mással annyi idő után, bunkóság volt, de az hogy elengedted nem. Ő nem szeretett eléggé, ha ezt gondolta, hogy nem hagyod élni...
2018. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!