Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti is ilyen féltékenye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is ilyen féltékenyek vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem ha a barátom más lánnyal beszél, akkor egyből nagyon féltékeny vagyok és rosszul érzem magam, pedig tudom, hogy úgysem lesz semmi. De akkor is bánt, hogy mással van, főleg, ha még nevetnek is sokat :( nektek is ilyen?
2018. aug. 4. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Szemét lotyó :D
2018. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű alkalmi mű nevetésről van szó,akkor nem.
2018. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jó dolog,de érthető,hogy más fiú barátokat ölelget...vagy más lányokat a fiu...fokozoja az oleles ideje,formája. Fiú vagyok bár,de az érzelmek szerintem mindkét félnél..vagyis mindkét emberből ugyanazt váltják ki.
2018. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal megegyeztünk hogy nem beszélünk ellenkező neműekkel. Az elején még nem gondoltam bele de idővel rájöttem hogy én baromi féltékeny vagyok. Hiába van bizalmam felé de ettől még féltékeny vagyok. Így most már csak örülni tudok ennek a megállapodásnak és remélem így is marad ahogy van. :dD
2018. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hol? Kivel?

Ha ismerkedik, akkor nyilván.

De ha más nőnemű emberekkel beszél, akkor nem. Nyilván nem elvárható, hogy ezentúl egy lányhoz se szóljon hozzá.

2018. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is pont ilyen vagyok. Van aki ennyitől egyáltalán nem akad ki, aztán pedig ott van aki, nos, olyan mint mi.:D Én is teljesen megbízom a barátomban, és nem is ad rá okot, hogy ezt ne tegyem. Ettől függetlenül ha látom/tudom hogy mással beszél, egyből rám jön a féltékenység. Ha a te barátod sem ad rá okot hogy ne bízz meg benne, akkor próbáld meg elhitetni magaddal, hogy fölösleges féltékenynek lenni. Én ezt szoktam csinálni, és többnyire beválik.
2018. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!