Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyenkor mi a legjobb dolog,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a legjobb dolog, amit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy régi ismerősömenek már többször adtam friendzone-t (2-3-szor) de folyton újra próbálkozik. Nem akarom megsérteni, mert kedves, és jó barát, de mégsem az esetem. Ott van az is, hogy most alakulóban vagyok egy másik fiúval, de ez sértené a barátságunkat. Egy ideig titkolhatom, de egyszer úgyis megtudja , ha komolyabb lesz, és akkor attól félek nagyon ellenem fordul.

2018. aug. 9. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb, ha kerek perec megmondanád neki, hogy nem az eseted és nem szeretnél tőle semmit komolyat.. Mert így elolvasva a kérdésed, szerintem ez nem történt meg, és így még mindig azt hiszi a srác, hogy van remény arra, hogy esetleg meggondold magad. Mellesleg minél tovább húzódik ez az egész, annál nehezebb lesz neki túltenni magát rajta. Ha tényleg jó barátod, akkor elfogadja, és megérti hogy nem vagy úgy oda érte, és bár szomorúan, de azt is elfogadja, hogy egy másik sráccal leszel. Nem tudod ezt az egészet úgy megoldani, hogy ne bántsd meg, mivel szerelmes.. szóval ígyis-úgyis fájni fog neki. Titkolni meg teljesen felesleges, és nem is fair dolog. Szóval inkább mondd el neki határozottan, minthogy még tovább húzd.
2018. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már félni kell tőle, szakítsd meg vele a kapcsolatot; de ha jó ő így neked, és tényleg ártalmatlan, és barát, akkor ártani se fog, akkor ne zárd ki az életedből. Hát, egyenesen nyíltan mondd meg neki újra, ahányszor szükséges, és ahányszor nem fáradsz bele , hogy csak barátként tekintesz rá, barátként nagyon jó, szereted , de te többet nem szeretnél tőle; szal ezt így nyíltan, egyenesen megmondod, ahányszor szükséges, ha tényleg nem érti meg, hogy ne próbálkozzon tovább többet, és már idegesíteni fog inkább, mint jót ad, a mérlegre téve; akkor viszont meg kellene vele szakítani a kapcsolatot. Mondd meg neki, bocsesz, de tényleg nincs esélye nálad ,úgyhogy jobb, ha ne is próbálkozik, mert max az agyadra megy vele, az pedig nem lenne jó; mert eddig amúgy amíg nem tűnt fel, hogy teper irántad, még amúgy élvezted is a társásagát; de ezzel, hogy ennyire nyomul, egyre inkább kicsit ellök magától téged. Úgyhogy ha azt akarja, hogy a közelében légy, legalább, mint barát, akkor ne próbálkozzon többet, álljon le. Ha meg tisztáztad már épp elégszer, és már megelégelted, belefáradtál, folyton elviszi az energiáidat, hogy magyarázd, hogy fékezze le magát, na érted, akkor meg nem kell ő neked talán annyira barátnak se.
2018. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm szerintem te Heni vagy :-D

És Tomibácsiról van itt szó :-D

2018. aug. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!