Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne itt a kérdés hogy mit tegyek hogy ne legyek ennyire feltekeny

Az a baj hogy feltekeny vagyok a saját haveraimra akik beszélnek a barátnőmmel és ezt egyszer megmondtam barátnőmnek hogy zavar és azóta nem mer semmit csinálni az engedélyem nélkül

Az is zavar ha rairnak és visszair az is ha kedveli valakinek a képet


Ez lehet azért mert az előző barátnőm megcsalt amikor jártunk és én bennem most azért van ez a féltékenység vagy félelem mert az előző barátnőmnel nem volt semmi ilyen nekem hogy feltekeny legYek meg nem is érdekelt előre is koszi a választ!


2018. aug. 9. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne próbáld elzárni a világ elől, mert az még rosszabb. Ha szeret ugysem kell neki más. Egy kapcsolat a bizalomra épül. A párja vagy, egyenrangúak vagytok, ne korlátozd!!

És felejtsd el a múltat, és a rossz tapasztalatokat ha a barátnőd nem ad okot a féltekenysegre!:)

2018. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyaltalan a haverjaid miert beszelnek a baratnoddel?! Szerintem kerdezd meg toluk,hogy nekik hogy esne hogyha te beszelgetnel az o baratnojukkel..(hogyha egyaltalan van).. es nemszep dolog,hogy a baratnod ebben partner,nekem sem tetszene hogyha a baratom,a lany baratnoimmel beszelgetne! Szerintem ulj le a baratnoddel,es beszelj vele oszinten,hogy az elozo kapcsolatodban teged megcsaltak,es sajnos nagyon felsz hogy ez ujra befog kovetkezni, csak akkor kerdezem en hogy hol a bizalom?! Na de visszaterve,neked nem esnek jol dolgok..szep szavakkal tobbre mesz hidd el,minthogy veszekedsz.. En elhiszem hogy zavar,de nekem nagyon sok kapcsolatomat olt mar meg a feltekenysegem.. Es sajnos hiaba beszelt barki,mentem csak a fejem utan es csinaltam,es csak ugy sorba potyogtak ki az emberek mellolem..

Te viszont gondolkozz el,hogyha tenyleg oszinte ez a kapcsolat,es bizol a baratnodben,ami alap lenne,de ahogy latom nem az..akkor ne felj ilyenektol..a baratnodnek is ajanlom hogy gondolkozzon el,mert igy hogy okot ad ra,igy megertem hogy kivagy akadva..

Lehet feltekennye akar tenni,de elobb utobb rossz vege lesz annak is..

2018. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!