Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
Ha találkozik valakivel, ha beszél nekem valakiről rögtön féltékeny leszek. Természetesen ezt egyáltalán nem mutatom ki,mert tudom,hogy ennyire nem szabadna féltékenynek lennem. Nagyjából 3 hónappal ezelőtt egy hajléktalan odament hozzá pénzt kérni,nála nem volt így nem tudott adni, és nem hagyta békén őt az ember,én meg nem voltam ott, így egy másik ember küldte el onnan a hajléktalan,hogy szálljon már le róla. Amikor megtudtam ezt, nagyon ideges lettem, természetesen örültem,hogy legalább valaki elküldte az embert,hogy ne piszkálja,de egyben nagyon féltékeny is voltam,hogy nem én voltam az,mert nem voltam ott. És már 3 hónapja ezen rágódok. Valahogy tudnék változtatni ezen,hogy ne legyek ennyire féltékeny?
2016. jan. 30. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az amit leirtal nem feltekenyseg. Csal nagyon felted.
2016. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stark2000 ***** válasza:
Nem érzed úgy, hogy könnyen lecsaphatják a kezedről? Hogy úgy érzed, bárki elveheti tőled? Ha igen, akkor a féltékenységed / félelmed a kevés önbizalmadra alapul. Ha nem érzel így , akkor meg hagyd ezt figyelmen kívül.
2016. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy talál majd egyszer valakit akivel jobban el van, és ezt nem tudnám kiheverni. Lehet,hogy van benne valamit amit,mondtál 2. válaszoló. Lehet valamit kezdeni ezzel az érzéssel? Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. jan. 30. 20:55
 4/6 Stark2000 ***** válasza:
Ha tényleg így van, akkor esélyes, hogy önbizalom hiányod van. Amúgy meg.. gondolj arra ilyenkor, hogy VELED van, nem mással. Ha nem te kellenél neki, nem veled lenne. Neki te vagy a tökéletes, nem véletlenül a jár veled! :)
2016. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Ilyenkor van az, hogy MÉG velem van, de kitudja meddig. Bármikor jöhet valaki jobb, és akkor kész, itt a világvége. :/

2016. jan. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Stark2000 ***** válasza:
Csak addig minek rágódni, ameddig veled van? Észrevehető, ha van más.. hidd el, a saját bőrömön tapasztaltam. :)
2016. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!