Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányban és emiatt, ha egy fiú hozzászól már azt is szóvá teszem, mert ennyire féltékeny vagyok és a lány mondta, hogy én nem jövök be neki. Mit tudnék csinálni, hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
Már régóta beszélgetünk, de nem nagyon tetszik neki hogy ennyire féltékeny vagyok és korlátozni akarom.
2018. jan. 22. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat szallj ki a lanybol!
2018. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezzel csak rontasz a helyzeten... nekem sem tetszene ha valaki aki szerelmes belém megszabná, hogy kivel beszélek. fel is pofoználak...
2018. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!