Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon le maradtam ahogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon le maradtam ahogy fejlődik a világ?

Figyelt kérdés
Elsőnek is nem akarok megbántani senkit csak úgy vettem észre hogy nagyon "maradi" lettem. 17 éves vagy szűz és még nem volt barátom. Egyszerűen nem érdekelt a szerelem fogalma. De igy elnézve szinte már kiközösítve érzem magam azért mert nem feküdtem le egy fiuval sem 12-13 évesen .. Persze én büszke vagyok magamra hogy senki nem tudd az olyan lányokhoz sorolni. És a legjobb hogy nem fogyasztok alkoholt sem drogot :)) és még igy is van élet :)

2018. aug. 10. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Persze, déd- és nagyanyáink idejében ismeretlen dolog volt az, amikor valaki 14-16 éves korában már szült.

Félre ne értsd, örülök, hogy nem olyan vagy, nagyságrendekkel többre tartalak, mint azt, akin a fél város már átment, de nem kéne a dolgokat kisarkítani, meg dramatizálni.

2018. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20 f vagyok. És én sem feküdtem le még egy lánnyal se . Én nem gondolom hogy ezt megtegyem volt már barátnőim de szerelemben semmit nem értem el úgy még tovább. Szóval itt pazar más vagyok nem szexelek .
2018. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem dramatizálom túl csak lassan az ilyen lányok lesznek lesz@rva vagy valami és az olyanok lesznek "dijazva a fontosak a megbecsült emberek stb. és ha már egy srác megkérdi a lányt hogy "szűz-e még" és ha azt mondja igen ki röhögik eltaszitják.Érted? :)))
2018. aug. 10. 10:40
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy ellökik, a szűz lányok nincsenek benne egy kóbor numerában. Akinek meg az kell, keresgél tovább. Sok olyan lány van mint te, csak ők hallgatnak.
2018. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom magamba tartani :D
2018. aug. 10. 11:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Maradi lettél? 🤣😂😂 ezt hogy érted? Túl ókori vagy?? 😂😂😂 ugyan már,17 vagy,semmiről sem maradtál még le 😉 az élet mégcsak elötted van.Amerika kapitány maratt le sokminderől,ugyanis 70 évig alutt,igy később nehezen tudott beilleszkedni a modern korba.De végülis sikerült neki később..Szóval ami késik az nem múlik,ez járjon az eszedbe..És örülj hogy nem tartozol a tucathoz (12-13 évesen már 🍌)...Ismerek olyanokat,és elég szomorú hogy már 12 évesen csinálták..Mind1..Ez a mai fiatalság....Minden Tiszteletem azoknak akiknek még van eszük 👈👆✌
2018. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De tényleg ugy erzem már néha :D habár en is aludnék 70 évig tuti nem lennék álmos utána😂
2018. aug. 10. 11:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 20 éves és ugyanebben a cipőben jártam. Manapság tényleg az a megszokott ha egy lány 14 évesen lefekszik valakivel és kész. 18 éves koromig engem sem érdekelt a szerelem, majd jött egy fiú és ez megváltozott, de a mai napig sokszor mondom magamra, hogy lehet én vagyok a maradi, de én sem drogozok, nem cigizek és nem járok minden péntek/szombat este bulizni. Ne érezd magad kiközösítve, nem csak te vagy ezzel így.
2018. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok nem volt még barátnőm és nem is szexeltem még csak nem is csókolóztam bulizni se járok.18F
2018. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem meg ez lenne a normális, csak sajnos a legtöbb lány már egy nagy k***a, szóval nagy respect neked, meg a hozzád hasonlókhoz :)
2018. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!