Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok, hogyha egy 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogyha egy 17 éves srácnak nem volt még barátnője és szűz, de jóképű, ápolt, jól öltözködik és intelligens, akkor az előny vagy hátrány? Leírásban bővebben.

Figyelt kérdés

Tehát hogyha van egy 17 éves srác, akinek még nem volt barátnője, mert vár az igazira és vele szeretné elveszíteni, úgy hogy a lány is szűz legyen, és akár együtt éljék le az életüket, akkor ez esetben hátrány, hogy nem volt még kapcsolata és szűz? Egyébként jóképű srác, vonzó, magabiztos, jól öltözködik és nagyon okos, szinte az összes lány nagyon odavan érte. Csak olyan párt szeretne magának, aki olyan, mint Ő, csak nyilván lányban.

15-18 év körüli lányok, mit gondoltok, ti hogy állnátok hozzá? Mi a véleményetek erről? Illetve hátrány ez, hogy még nem volt senkije?



2018. aug. 10. 17:38
1 2 3
 1/24 Fruzs33 ***** válasza:
62%
Szerintem ez nem hátrány.Ritka az ilyen srác,mint a fehér holló 18L
2018. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
70%
Szerintem nem hátrány,bár egy párkapcsolatban meghatározó a szex és lehet, hogy az a lány akivel le akarod élni az életed nem fog úgy passzolni hozzád, így csak szenvedés lesz az egész. Szóval szerintem tapasztald meg az életet! De ez csak egy tanács volt és saját véleményem. :)
2018. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Vegyél vissza az önfényezésből
2018. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz és kevés ember van aki egy örök életre akar tervezni egy kapcsolatot és pasiból van!! :D És nem hátrány egyáltalán :D
2018. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

18 éves szűz lányként ezt én nagyra értékelném. (NEM kérek privát üzeneteket, kedves perverz felhasználók!)

Egyébként hogy-hogy nem volt még barátnőd? Senki sem szimpatikus a környezetedben? Nem támadásnak szánom a kérdést, csak kíváncsi vagyok, mert az ilyen srácok a környezetemben már rendszerint mind több éves kapcsolatban vannak.

2018. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%
#5: Úgy érted,az ilyen egoisták?
2018. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Nekem ez lett volna az álmom..szóval szerintem inkább előny. :)

17l

2018. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

#6, te inkább ne szólj bele az én ízlésembe, tekintve, hogy azt se tudod, ki vagyok. Képzeld, léteznek a kérdező által leírt fiúk a valóságban is és igen, tetszenek. Arról nem is beszélve, hogy nem tudhatjuk, hogy a kérdező kérdése nem csak elméleti-e. Én is szoktam ilyesmiken elgondolkodni pl, nekem talán tilos lenne kérdést kiírni?

Amúgy meg vagy segíts és a kérdésre válaszolj vagy lépj tovább. Ez nem az én extra kívánságom mellesleg, hanem az oldal szabályzata.

2018. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%

Figyelj. Teljesen őszinte leszek veled. 19 vagyok, nagyon nem csuszok ki sokat a keretből.


15-18eves csajsziknak ez fix bejon, de ha kajak az igazira vagysz akkor megoregszel. Nincs ilyen. Valoban emlekezni fogsz ra kivel vesztetted el, de ha nem lesz drasztikus ptsd-d tole akkor teljesen mindegy. Miutan ateled mar nem tartod olyan nagy dolognak. Egy ido utan mindennapos lesz. Es nem, nem vagyok konnyuveru, de ez tobbnyire igy van.


Reszemrol, engem egy szuz pasi nem vonz. Eleg furkalos termeszetem van, mentalis bajt, vallasossagot, vagy egyeb defektet gyanitanek es szamomra lelombozo.


Lenyeg a lenyeg, ha szuz a lany akivel elveszited, illetve nem lesz annyira gaz mint tud lenni (nagyon sokan tudnanak meselni, ne aggódj), akkor remek elmeny lesz es vegul tenyleg egyutt maradtok ha ilyen vegletekig egyutt tipus mindkettotok.


Sok sikert, koszi h elolvastad es ne add fel. Vannak meg helyes csajszik.

2018. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mindenképpen előny ☺
2018. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!