Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Munkahelyen számit a külső, elnézőbbek egy jóképű pasassal szemben, mint egy kevésbé szerencsés megjelenésű emberrel szemben?

Én úgy érzem, engem hátrányosan megkülönböztetnek a munkahelyeken a külsőm miatt, olyan hibákat sem néznek el, amiket egy úgymond talpraesett pasas is simán elkövet, sőt rosszabbakat is, és neki mégis elnéznek szinte mindent... Ez lehetséges?

Keress kérdéseket hasonló témákban: külső, munka, elvárás, diszkrimináció, hátrány

2016. júl. 25. 18:41  Privát üzenet  

A válaszok
ez nem a külsőséggel van kapcsolatban, hanem azzal, hogy kinek a seggét nyalod szép fényesre.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. júl. 25. 20:21 Privát üzenet

Benne van a pakliban igen.

Nem ide tartozik de azért leírom:

Én azt bírom mikor egy nő aki jól néz ki (és tudja is magáról), megpróbál ezáltal előnyben részesülni, vagy hibái után járó következmények alól kibújni. Na én az ilyenekkel nagyon kíméletlen szoktam lenni, útálnak is miatta :) hehe

De hát mindenki büdöset szarik, mért kéne különbséget tenni?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. júl. 27. 13:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csajok, nők! Nektek Ő bejön?
Aki csinos, szép barátnőről álmodozik, de nem jóképű, kigyúrt, gazdag macsó, az boldogtalan, és magányos lesz egész életére?
Kinek van nagyobb esélye megtalálnia a neki tetsző párját? Egy 170 centi magas Zac Efron-hoz hasonló testfelépítésű jóképű pasinak vagy egy 185-190 centis tök átlagos kinézetű,...
Csak én gondolom azt, hogy a XXI. századi társkeresésre ezek a dolgok jellemzőek leginkább: görcsös megfelelési kényszer, tökéletességre való törekvés, társadalmi...
Szerintetek a Doktor House Magánéletek című részében van realitás?
Szerintetek Ő jó pasi?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!