Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyen számit a külső,...

Munkahelyen számit a külső, elnézőbbek egy jóképű pasassal szemben, mint egy kevésbé szerencsés megjelenésű emberrel szemben?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, engem hátrányosan megkülönböztetnek a munkahelyeken a külsőm miatt, olyan hibákat sem néznek el, amiket egy úgymond talpraesett pasas is simán elkövet, sőt rosszabbakat is, és neki mégis elnéznek szinte mindent... Ez lehetséges?

2016. júl. 25. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
ez nem a külsőséggel van kapcsolatban, hanem azzal, hogy kinek a seggét nyalod szép fényesre.
2016. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban igen.


Nem ide tartozik de azért leírom:

Én azt bírom mikor egy nő aki jól néz ki (és tudja is magáról), megpróbál ezáltal előnyben részesülni, vagy hibái után járó következmények alól kibújni. Na én az ilyenekkel nagyon kíméletlen szoktam lenni, útálnak is miatta :) hehe

De hát mindenki büdöset szarik, mért kéne különbséget tenni?

2016. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!