Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi tehet tönkre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rani014 kérdése:

Szerintetek mi tehet tönkre egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi az az ok ami miatt szét mennek az emberek? Mi az ami hiányzik ahhoz hogy egy jól működő párkapcsolatot lehessen kialakitani?

2018. aug. 11. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ami tonkretehet?

- penz

- feltekenyseg

- szereto

- rosszindulatu rokonok

- rossz szex

2018. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban szerintem az, hogy nem bíznak egymásban.. :/ A fiatal generációnàl meg az, hogy rossz a felfogás, mindenhol csak azt hallom: "Csak legyen valakim, nem akarok egyedül maradni"..
2018. aug. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Micur34 válasza:
100%

Önző viselkedés, (majd én azt tudom hozzáállás)


Minden fontosabb a párunknál. (meló,egy játék befejezése a telón, zenehallgatás stb...) hobbi még belefér ha az az első).


Nem hallagatjuk meg egymást.


Nincs megfelelő kommunikáció.


természetesnek vesszük, hogy mellettünk van és azt hisszük semmit nem kell tenni azért hogy egy párkapcsolat működjön.


Sokan inkább félremennek, minthogy megbeszéljék a gondokat. (egyszerűbb aztán meg hát jön a probléma)


Szülők beleszólása, hozzáállása


Exek beleugatása mert ugye csak barátok maradtak.(persze)


Eltitkolt érzések egy másik ember iránt. (nevezzük érzelmi megcsalásnak)Ilyenkor jelenlegi práunk átmegy pótmegoldásban és sokan ott is maradnak emiatt a Platoi szerelemnek köszönhetően...

2018. aug. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Rendben tehát a felsorolás közül egyetlen egy dolog van ami nagyon érdekelne a nézőpontból mivel az nem egy tipikus válasz:rosszindulatú rokonok

Elgondolkodtató..

Illetve a többi

Pénz egy párkapcsolat fenntartásához szükséges volna pénz? Kell az hogy ajándékozzak egymást igaz, hogy elmenjenek nyaralni moziba meg ide oda? Szükség van erre?

Féltékenység az örök vita a legtöbb párkapcsolatban. Miért vagy féltékeny valakire? Mert szereted nem igaz? Vagy csupán csak kisajatitani akarod?

Szerető a vágy arra hogy kis izgalomba keveredj és növeld az egod. Gerinctelen volna vagy annyira gyáva hogy nem mer kiszakadni egy kapcsolatból?

Rossz szex Mitől lehet rossz a szex?(!)

2018. aug. 11. 04:15
 5/11 A kérdező kommentje:
A "mai fiatalok"(én is az vagyok) abban a szeretethianyos korban élnek ami eleve beletaszitja őket a "csak legyen valaki mellettem" helyzetbe. Túl hamar felakarnak nőni de a fontosabb az hogy nem akarnak magányosak lenni. Bizalmatlanság ez viszont egy remek példa a kapcsolatok szethullasara. Miért nem vagyunk képesek bízni a másikban? Kell hozzá kiváló ok vagy egyszerűen elég egy kis gyanú a bizalom megingasaban?
2018. aug. 11. 04:20
 6/11 A kérdező kommentje:
Az emberek keresik a boldogságot minden fele panaszkodnak hogy ők nem kellenek senkinek várnak a csodára hogy rájuk találjon az a bizonyos érzés és önzőn próbálják megszerezni maguknak. A szülők nem képesek új korba lépni előítéletesek. A mi generációnk pedig nem képes küzdeni inkább feladjak és keresnek mást máshol a tinderen vagy egy buliban.Oszinten te jelenleg párkapcsolatban élsz?
2018. aug. 11. 04:33
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Ez a válaszod minden olvasójának szólt, vagy csak az egyik előző válaszolónak?
2018. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát valaszolhat mindenki rá :D
2018. aug. 11. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Nem.
2018. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mármint nem vagyok párkapcsolatban :D
2018. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!