Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tönkre mehet a kapcsolatunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre mehet a kapcsolatunk ez miatt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal lassan fél éve vagyunk együtt. Mostanában alig tudunk találkozni. Hetente 1x, néha 2x. Nagyon hiányzunk egymásnak, de nem tudjuk megoldani hogy többet legyünk együtt.. 1 órányira lakunk egymástól, neki minden hétköznap fociedzése van, minden második hétvégén pedig megy le szüleivel a másik lakásukba. Szinte olyan mintha csak internetes kapcsolatunk lenne. Imádjuk egymást, de félek ez miatt romlani fog a kapcsolatunk.. Szerintetek hogyan lehetne változtatni ezen, vagy tényleg így lesz évekig?! Szerintetek mehet a kapcsolatunk rovására?

14/L 15/F



2018. márc. 31. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha kitartotok egymás mellett, akkor nem lehet probléma. Ezt hívják távkapcsolatnak. Hogyha találkozni akartok, akkor talákozni fogtok. Semmi nem lehetetlen, csak rá kell szánnunk magunkat a megoldás megkeresésére. Ez nyilván nehéz, de azért megoldható. Például lepd meg fociedzés után azzal, hogy meglátogatod. Vagy menj el velük a másik lakásukra. Meg nem pontosan tudom, hogy mit értessz másik lakás alatt, de gondolom néha-néha kihagyhatja ezt a látogatást a barátod is, és akkor együtt lehettek.

Sok sikert! :)

2018. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Az edzésének fél8 körül van vége, a másik lakásukhoz ("nyaralójuk") nem mehetek, mert szüleim még én engedik, kihagyni nem tudja, mert azt meg ő szülei nem engedik..:'D És ő is szeret menni.. Csakhogy majdnem Magyarország másik felén van😂..

2018. márc. 31. 21:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat :)
2018. ápr. 2. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Tönkre mehet. De a ti kezetekben van a kapcsolat, szóval tőletek függ, hogy mi lesz a sorsa a kapcsolatotoknak.

Én tíz percre lakok a barátnőmtől, de ha valamiért nem tudok elmenni kocsival, akkor marad a bicó. Sajnos mostanában keveset találkoztunk, március második felében 2x. Ez meg is látszik, mert most bajok vannak és ez nagyon tehernek számítt. De mostmár meg tudom oldani, hogy legalább heti 2-3x találkozzunk. Ha nincs különösebb gond, akkor ki lehet birni így is.

2018. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!