Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti összejönnétek egy művelt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy művelt, félig roma fiúval?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 23:45
 1/8 anonim válasza:
41%
attól függ, hogy a szüleim támogatnának-e! :)
2018. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván az alap műveltség fontos, de nem kifejezetten ez a mérvadó, inkább az hogyan viszonyul a többi emberhez, idegenekhez és ismerősökhöz egyaránt. A beszédstílus is fontos. De ezek mellett még sok minden más szempont is van és túl hosszú lenne mindet felsorolni.

Én nem az alapján jövök össze valakivel, hogy milyen a származása, tehát nincs bajom a romákkal se.

2018. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En
2018. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig azt mondtam hogy egy romával nem jönnek össze még ha félig az akkor se. Ehhez képest a barátom az de csak félig. És nagyon szeretem jól is néz ki. Szóval nincs veszteni való.
2018. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Igen*-* A szerelmem pont ilyen csak foglalt:) Valaki már megelőzött engem:) fehérvok:)
2018. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
*egyik legjószívűbb ember, akit ismerek ♥♥♥ A legjószívűbbek között van, akik között már nem érdemes különbséget tenni:) ♥♥♥
2018. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*mármint jószívűség tekintetében:)


nagyon aranyos, kedves, empatikus, intelligens, és dögös is meglehetősen:):)

2018. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ha szeretek valakit nem érdekel a származása, fontosabb hogy hogy áll a világhoz (és hozzám).
2018. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!