Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves lány vagyok. Elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok. Elég erős érzéseim vannak egy 21 éves fiú iránt. A fő kérdésem mégsem a korkülönbségre vonatkozik, hanem a származásra. Ti összejönnétek egy félig roma lánnyal?

Figyelt kérdés
A fiú egyébként egyetemista, én pedig középiskolás vagyok.

2017. júl. 15. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."

2017. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%

Értelmesnek tűnsz, meg tudtál fogalmazni egy kérdést helyesírási hibák nélkül, kultúráltan. Ha teljesen roma lennél, de értelmes, engem az se zavarna, nem a származását nézem az embereknek hanem magukat.

Én is 21F vagyok :D

2017. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
A családod mennyire "problémás" érzésed szerint?Mert ez szokott a másik -probléma-lenni.Engem egyébként kifejezetten vonzanak a félig roma vagy esetleg roma nők is pedig magyar vagyok.
2017. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Úristen 17 éves!!! Huzzál át a másik kategóriába...muhahhahaha
2017. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Értelmesnek tűnsz, és jó pár román nem látszik meg, hogy valójában az is, szóval lehetséges. :)
2017. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint úgy gondolom, hogy sose a származás számít hanem a viselkedés. Ismerek olyan romákat, akik alpárian viselkednek, koszosak, egy napot nem dolgoztak sose, de ismerek olyanokat akik házat építettek maguknak, intelligensek, tanultak, mindennap dolgoznak, jó megjelenésűek. Ezt embere válogatja. Ha te egy normális, értelmes, tanult lány vagy és a származásod miatt elutasít bárki az nem a te hibád, nem mi válasszuk meg a génjeinket, de mi döntünk arról, hogy az életbe el akarunk-e érni valamit, vagy csak várjuk a csodát zsebbre tett kézzel.
2017. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne ezen lovagoljál már, hogy a nézőközönség mit szól egy félig cigányhoz, hanem hogy tetszel-e a fiúnak vagy sem. Ugyanis itt ez a kérdés.
2017. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Persze, ne aggódj ilyen dolog miatt!
2017. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18:11 és 17:46 köszönöm a pozitív megerősítéseket! :)
2017. júl. 15. 18:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki és rendes akkor igen.
2017. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!