Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túlreagálom? Felesleges hiszti?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Felesleges hiszti?

Figyelt kérdés

A barátommal általában egész nap beszélgetünk messengeren ( persze csak így nyáron) , én most nyaralok, szóval csak egy- másfél hét múlva tudunk találkozni.

Tényleg általában délelőtt 10-től este 10-ig beszélünk, pár óra szünettel. Mivel már régebben találkoztunk, nekem nagyon hiányzik és elvileg én is neki...

Ma délelőtt nem írt egyáltalán, de gondoltam dolga van stb.

Majd dél körül írt, hogy délután elutaznak , tehát ugye este se tudunk beszélni meg délután se.

Délelőtt xboxozott.

Én eléggé kiakadtam, hogy ha tudta, hogy egész nap nem fogunk tudni beszélni akkor miért lett volna olyan nehéz egy kicsit félretenni a játékot és írni? Nem heti egyszer játszik, tehát nem arról van szó, hogy ilyenkor kiélvezi vagy ilyesmi.

Túlreagálom? Nem akarok hisztis lenni, de tényleg rosszul esett...


2018. aug. 17. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint igen, Valószínűleg ő és élvezi a pihenést miközben te nyaralsz ezzel nincs semmi baj.


Ajánlom gyorsan beszéljétek, meg mert a végén lehet baj lesz belőle.

2018. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Férfiként mondom, hogy szerintem igaza van. Egy párkapcsolatba érjek már többet mint az XBOX.
2018. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
2# Mert a férfi ha nem reagál egy nap akkor az már próbléma? Vagyis ő nem tud szórakozni, ez egy vicc..
2018. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi azért nem tud szórakozni mert 10 percet a barátnőjéáre kell álldoznia a napjából. Értem! :D Elég kretén férfiak lehettek.
2018. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként most ő van megsértődve , amiért nekem nem tetszett ez a dolog.
2018. aug. 17. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem igen.

Sok időt töltöttök együtt. Nem kéne egyböl behisztizni ha egy napig nem beszéltek. A végén egymásrauntok.

2018. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl reagálod
2018. aug. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, túlreagálod. Mindenkinek szüksége van egy kis saját időre, amikor azzal foglalkozhat amivel csak akar, anélkül, hogy erről percre pontosan be kéne számolnia valakinek. Nagyon vigyázz, ne fojtsd meg! Az ilyen túl ragaszkodó kapcsolatoknak könnyen rossz végük lehet. Meg egyáltalán, elmentél nyaralni. Élvezd! Nyilván ő is úgy van vele, hogy ha már nyaralsz, akkor érezd jól magad és ne a telefonodon lógj, elvégre nyaralni csak egyszer-kétszer mész, míg vele egész évben együtt vagy.
2018. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#4-es. Itt nem napi tíz percről van szó, hanem reggeltől estig tartó folyamatosan beszélgetésről
2018. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, felesleges hiszti. Nem érsz el vele semmit. Úgy látszik nem egy papuccsal jöttél össze.
2018. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!