Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogos a féltékenység?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenység?

Figyelt kérdés
Nemrég megtudtam hogy a pasim, akivel fél éve vagyunk együtt egyszer észrevetem, hogy folyamatosan udvarolgat, bókolgat a lány barátainak. Gyönyörűnek nevezi őket és dögösnek. Állítása szerint ez normális, bár szerinten egy lány sem örülne ennek. Ráadásul a folyamatos dicsérgetések mellett képeket is kéreget tőlük... Szerintetek miért?
2018. aug. 20. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én szakítanék vele. ha még nem lépett félre, várja a számára jobb lehetőséget. nem normális dolog, hogy más csajok iránt mutat érdeklődést.
2018. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom

Ismerem magamat és tudom hogy nekem nem tetszene ha a barátom ilyeneket csinálna

Egyrészt mert szerintem valamilyen szinten és formában megalázó tud lenni esetenként ha a barátod más lányoknak mond ilyeneket

Másrészt meg mert szerintem vannak lányok akik ezt félreérthetik és azt gondolhatják hogy van esélyük még úgy is hogy van barátnője

Nem azt mondom hogy ha mondjuk egy önbizalomhiányos lanynak az önbizalmát próbálja kicsit erősíteni az a baj

Mert szerintem az még aranyos is hogy foglalkozik az emberekkel maga körül

De azért az ilyen "mindenkinek csapja a szelet mellettem" típust nem biztos hogy tudnám tolerálni

Sőt, akkor lehet én cspakodnám meg

2018. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát... ez csak az én véleményem, de én szakítanék vele.

De még egyszer leírom: ez az én véleményem!

2018. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szakitanék vele. valahogy ezt nem viselnem el..
2018. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!