Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek volt már olyan érzésete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan érzésetek, hogy "na ma rám talál a szerelem"? Ha igen, akkor be is vállt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem sokára megyünk esküvőre és mióta meghívtak minket, azóta érzem, hogy történni fog velem valami, azon belül is szerelmes leszek. Ez már három hónapja van így és egy cseppet sem lett halványabb, sőt csak egyre erősebb.

2018. aug. 21. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsét.
2018. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2018. aug. 21. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát mióta én ezt éreztem, azóta várom a szerelmet. Ez volt kb 2 éve. :"D

17/f

2018. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Jut eszembe, volt velem ilyen. Ne volt erős, de valahogy sejtettem. Másik iskolába mentem, úgyhogy nagy változás előtt állt az életem, gondolom ezért. Végül rám is talált, ott, ahol tényleg nem számítottam volna rá-sajnos viszonzatlanul.
2018. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem már volt!!Asszem be is vállt:D,lehet neked is befog!!Sok sikert és majd mondd meg h mi lett:DD
2018. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké.😁Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 21. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt, és ha így direktben indultam neki akkor össze is jöttek a dolgok.
2018. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na bevállt??(utolsó előtti kommenelő)
2018. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!